Disney Dreamlight Vadisi herkesin en sevdiği Disney karakterlerini canlandıran oldukça popüler bir simülasyon. Bu oyun birçok kişiye benzer olmayı hatırlattı Hayvan Geçişi: Yeni Ufuklar birçok özelliği nedeniyle neredeyse aynıdır. Oyuncular, karakterleri Vadilerinde kalmaya davet edebilir, dünyalarını istedikleri gibi dekore edebilir ve ayrıca çıkartmalar ve diğer öğeleri kullanarak kendi özel kıyafetlerini yapabilirler. Artık çok oyunculu bir özellik bile var. Oyunu zaten sevenler, yarın 28 Şubat’ta bir güncellemenin geleceğini bilmekten mutluluk duyacaktır. Bu kılavuz size oyununuzu güncellemek için ne zaman hazırlanmanız gerektiğini söyleyecektir.

Disney Dreamlight Vadisi Güncelleme Zamanı

Disney Dreamlight Vadisi her gün saat 09.00 (EST) civarında güncellenir; bu, Premium Dükkânın her hafta güncellendiği saattir, ancak geçmiş güncellemelerde her zaman o saatte yayına girer. Monsters Ink’in yer aldığı 28 Şubat güncellemesi sabah 9’da yayınlanacak. İster PC’de ister PlayStation’da, Xbox’ta veya Nintendo Switch’te oynuyor olun, güncellemeyi alabileceksiniz.

Tüm söylenenlerle birlikte, güncellemenin tam olarak gerçekleşmesi ve işlenmesi için sabah 9’dan sonra kısa bir süre beklemeniz gerekebilir; bunun tek nedeni, bilgisayarların bunalmış olması veya biraz daha fazla zamana ihtiyaç duyması olabilir. Birden fazla farklı platformda oynayanlar için, bulut kayıtlarının ikisi arasında geçiş yapıldığında bozulmaması için her birinin güncellendiğinden emin olun.

Güncellemeyi tamamladığınızda tüm eğlenceli öğelere erişebileceksiniz. Disney Dreamlight Vadisi’geliştirme ekibi Twitter’daki teaser’larında ve son yama notları güncellemesinde bunu paylaştı. Sevimli Monsters Ink karakterlerini Vadiniz’e davet etmenin ve güncellemeyle gelen tüm yepyeni görevlerin keyfini çıkarın. Mutlaka geri gelin ve ürünlerimize göz atın Disney Dreamlight Vadisi Yeni güncelleme için yarın rehberlik edecek.oyun-4