Ejderhanın Dogması 2 Capcom’un seriye orijinal girişi olan Dragon’s Dogma’nın uzun zamandır beklenen devamıdır. Mayıs 2012’de PlayStation 3 ve Xbox 360 konsol nesli için piyasaya sürülen oyun, yavaş yavaş kült benzeri bir takipçi kitlesine ulaştı, zaman içinde satışlarını artırdı ve sonunda Capcom’a bir sonraki büyük serinin ellerinde olduğunu kanıtladı. Devam filminin resmi olarak yayınlanmasına haftalar kalmışken, oyun uzun süredir oynanabilir olmasa da şimdiden en iyi Steam satış listelerinde yer almaya başladı.

Dragon’s Dogma 2’nin çıkışına yönelik heyecan oldukça hissediliyor. RPG oyununun çıkış tarihi, Kasım 2023’te Capcom tarafından açıklandı ve o zamandan bu yana, hayranlar, lansman gününe giden yolda sağlıklı bir içerik duyurusu akışına sahip oldu.

Şirket, Dragon’s Dogma 2’nin çıkış tarihi öncesinde etkileyici oynanış fragmanlarını ve ayrıntılarını açıkladı. Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca Capcom, benzersiz görevlerinin her biri için oynanış bilgileri ve fragmanlar yayınladı.

Şuraya bir göz atmak Steam çizelgeleri Bu bizim için oyuncuların bu oyun için ne kadar heyecanlı olduğunu gösteriyor. Oyunun çıkışına üç hafta kalmış olmasına rağmen Dragon’s Dogma 2 şimdiden bir şekilde en çok satanlar listesine girdi. Yazım itibarıyla oyun henüz piyasaya sürülmemiş olmasına rağmen dokuzuncu sırada yer alıyor.

Bu kesinlikle çok etkileyici bir başarı. Elbette erken erişime ulaştığında bu yüksekliğe ulaşan ve oyuncuların bunları ilk kez deneyebileceği pek çok popüler oyun var. Ancak oyuncuların zorlukla kazandıkları paralarını neredeyse bir ay önceden düşürecek kadar beklenen çok fazla oyun yok.

Dragon’s Dogma 2 halihazırda aralarında Palworld, Enshrouded ve Call of Duty’nin de bulunduğu diğer mega-popüler oyunları (şu anda oynayabileceğiniz) geride bırakıyor. Piyasaya sürülmeye yaklaştıkça Dragon’s Dogma 2’nin Steam’in en çok satanlar listesinin zirvesinde yer alması ve uzun bir süre tahtı elinden bırakmaması oldukça muhtemel.

Biz onun gelişini beklerken, Dragon’s Dogma 2 sistem gereksinimleri konusunda güncel olduğunuzdan emin olun ve tüm Dragon’s Dogma 2 mesleklerini inceleyerek oyunda öne geçin, böylece sürüye liderlik etmek için en iyi donanıma sahip olursunuz.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2