Samsung, Galaxy S21 FE’den doğrudan S23 FE’ye geçti ancak görünen o ki gelecek nesli atlamayacak. X sızıntısı @OreXda bazı özelliklerini sızdırdı Galaksi S24 FE, bu da üzerinde çok çalışıldığı anlamına geliyor.
İddiaya göre, şöyle Galaksi S24hem Snapdragon 8 Gen 3 hem de Exynos 2400 seçenekleriyle gelecek. Samsung, Galaxy S23’ten daha az güçlü bir yonga setine sahip olan Galaxy S23 FE için aynı yaklaşımı benimsemedi.
Sızan özelliklerin geri kalanı da oldukça etkileyici görünüyor. Telefon 6,1 inçlik bir AMOLED panele sahip olabilir, ancak @OreXda bundan tam olarak emin değil. 4.500mAh bataryası, S24’ün 4.000mAh hücresinden daha büyük olacak ve onun 2024’ün en iyi akıllı telefonlarından biri olmasına yardımcı olacak.
Cihazda 12 GB RAM bulunacak ve depolama seçenekleri 128 GB ve 256 GB olacak.

Görünüşe göre, Galaksi S24 FE’nin S24 ile pek çok ortak noktası olacak, ancak bunun sulandırılmış bir model olması gerektiği için Samsung’un muhtemelen bazı alanlarda işin kolayına kaçacağını biliyoruz.

Sızıntıda teknik özelliklerin geri kalanından bahsedilmemiş ancak mevcut 200 dolarlık fiyat farkını korumak için Güney Koreli dev, onu daha az etkileyici kameralarla donatabilir ve telefon, eski model kadar dayanıklı olmayabilir. Galaksi S24.

Samsung, geçen yılki sürüm zaman çizelgesine sadık kalırsa, yeni sürümü açıklayabilir. Galaksi S24 Ekim ayında FE. Galaksi S24 serisinin başarılı olduğu kanıtlandı ve sadeleştirilmiş bir versiyon bu ivmenin sürdürülmesine yardımcı olabilir.

telefon-1