Teknoloji fuarları, en çılgın teknoloji yeniliklerinden bazılarını görmek için en iyi yerdir ve bu yılki Mobil Dünya Kongresi de hayal kırıklığına uğratmadı. Şeffaf dizüstü bilgisayarlar, bükülebilir telefonlar ve modaya uygun bir çift AR gözlük, Barselona’da görebildiğimiz heyecan verici cihazlardan sadece birkaçıydı.

MWC 24’teki en iyi ürün ve konseptlerin listesini zaten hazırladık.

Xiaomi ve Honor’un amiral gemilerinin küresel sürümleri gibi bazı kısımları bekleniyordu. Samsung Galaxy Ring ve OnePlus Watch 2 oldukça yaygın görünebilir ancak her ikisinin de bu tür aksesuarların nasıl çalışması gerektiğine dair ilgi çekici ve farklı konseptleri var. Ve işin en uç noktasında Motorola’nın bükülebilen telefonu ve Lenovo’nun şeffaf dizüstü bilgisayarı vardı.

Sonuç olarak MWC 2024 tüm beklentilerimizi karşıladı ve üstelik bizi hoş bir şekilde şaşırttı.

Ancak sizi neyin heyecanlandırdığını öğrenmek istiyoruz. Amiral gemisi akıllı telefonlardan biri miydi? Ya da belki bir tane koymak için sabırsızlanıyorsunuz Galaksi Yüzüğü parmağında mı? Akıllı telefon veya dizüstü bilgisayarın fütürist fikirleri sizi ikna etti mi? Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşın.telefon-1