Tam da sesine alışmışken Süpermen: Miras, James Gunnfilmin yazarı ve yönetmeni, aynı zamanda DC Studios’un eş başkanı– hafif bir ayarlama yapılması gerekiyor. Bugünü işaretleyen bir sosyal medya paylaşımında çekimlerin başlangıcıGunn başlığı şu şekilde güncelledi: Süpermen.

Gunn şunları yazdı: “Bugün, tesadüfen ve planlanmamış bir şekilde Superman’in doğum günü olan 29 Şubat’ta SUPERMAN’in ana çekimlerinin başlayacağını duyurmaktan büyük mutluluk duyuyorum.” Instagram’da. “Senaryonun ilk taslağını bitirdiğimde filme Superman: Legacy adını verdim. Son taslağı kilitlediğimde başlığın SÜPERMAN olduğu açıktı. Temmuz 2025’te size doğru yola çıkıyoruz.”

İşte filmin Süpermen kostümü kostümünü gösteren tam görüntü. Görünüşe göre Çelik Adam biraz kış şartlarına dayanıyor mu?

Kimse bunun uzun süredir devam eden bir seride gereksiz bir oyun olduğundan şikayet etmeden önce (size bakıyorum, 2022’nin Bağırmak ve 2018’ler Cadılar Bayramı), bu bir nevi ilk kez sadece başlıklı bir film izliyoruz Süpermen, Richard Donner’ın 1978 sürümünden bu yana sıklıkla şu şekilde anılıyor: Süpermen: Filmio9’dan Germain Lussier’in haberi duyduğumuzda belirttiği gibi. 2022’deki gibi hafif bir değişiklik Yarasaadam daha önce çağrılan tüm filmlerde küçük bir değişiklikti yarasa Adam.

Şu anda çekimler devam ediyor Süpermen, hikayeyle ilgili bu başlık değişikliğinin ötesinde daha fazla bilgi edineceğimize şüphe yok. Gunn’ın oyuncu kadrosunda Clark Kent/Superman rolünde David Corenswet, Lois Lane rolünde Rachel Brosnahan ve Lex Luthor rolünde Nicholas Hoult’un yanı sıra Jimmy Olsen rolünde Skyler Gisondo, Hawkgirl rolünde Isabela Merced, Michael Holt/Mister Terrific rolünde Edi Gathegi yer alıyor. Guy Gardner/Green Lantern rolünde Nathan Fillion ve daha fazlası. Doğum günün kutlu olsun, Süpermen! Ve mutlu çekimler, Süpermen. Film 11 Temmuz 2025’te vizyona girecek.


Daha fazla io9 haberi mi istiyorsunuz? En son gelişmeleri ne zaman bekleyeceğinizi öğrenin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlanıyor, sırada ne var Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.

genel-7