Gerçek olalım. Kendi paranızla bir şey satın almak, anne-babanızın sizin için satın alması kadar eğlenceli değildir. Çoğumuz bu yaşı geçtik ve hayatta büyük başarı elde etmiş olsanız bile, Best Buy’ın 11 inç iPad Pro’da sunduğu kadar iyi bir anlaşmayı takdir etmemek elde değil.

Bir tablet için alışveriş yapıyorsanız ve hızlı ve güvenilir bir şey istiyorsanız iPad Pro en iyi seçeneklerinizden biridir. 2022 modelleri, şimdiye kadar bir tablete yerleştirilen en hızlı çip olan Apple M2 yonga seti üzerinde çalışıyor.

Çip tek başına iPad Pro’yu, tabletini bir üretkenlik makinesi olarak kullanmayı düşünen herkes için pratik bir seçim haline getiriyor. Oyun oynamanın yanı sıra kodlama, fotoğraf ve video düzenleme gibi yoğun görevlerin üstesinden gelmek için yeterli işlem gücüne sahiptir.

Best Buy, 2 TB depolama alanına ve 5G’ye sahip 11 inç M2 modelini 2.099 $ yerine 1.784,99 $’a satarak cihazda 314 $ tasarruf etmenizi mümkün kılıyor.

Yalnızca web’de gezinmek ve sosyal medya uygulamalarını kullanmak için bir tablete ihtiyacınız varsa, muhtemelen daha ucuz bir tablet almanız daha iyi olacaktır. Ancak dizüstü bilgisayarınızın yerini alabilecek taşınabilir bir cihaza ihtiyacınız varsa bu fırsatı değerlendirmeye değer.
Bu model 5G’ye sahip olduğundan hareket halindeyken çalışmak için de idealdir. Apple, tabletlerini beş ila yedi yıl boyunca desteklediğinden, bu cihazı uzun süre elinizde tutacaksınız. Tüm dosyalarınızı ve uygulamalarınızı depolamak için bol miktarda depolama alanına sahip olacağınız için 2TB modelinin mantıklı olmasının nedeni budur.

iPad OS, diğer tabletlerde çalışan platformlara göre daha sorunsuz bir işletim sistemidir, bu da onu tercih etmenin bir başka nedenidir. Geliştiriciler diğer tabletlerden ziyade iPad’ler için uygulamalar oluşturmakla daha fazla ilgilendiğinden, her şey iyi bir şekilde optimize edilmiştir.telefon-1