Yakın zamanda yapılan bir sızıntı, piyasaya sürülmesinden 6 ay önce Galaxy Z Flip ile ilgili hem görselleri hem de videoyu ortaya çıkardı. Sızan bu görüntüler ilk olarak özel bir yayında ortaya çıktı. SmartPrixbilinen ihbarcıyla işbirliği içinde @OnLeaks.

Sızıntı, daha önce ortaya çıkardıkları Galaxy Z Fold 6 görüntülerine benzer şekilde, Samsung’un yaklaşmakta olan çevrilebilir telefonunun 5K görüntülerinden ve 360 ​​derecelik bir videosundan oluşuyor. Söz konusu video, yaklaşık 6,7 inç olduğu bildirilen ana ekran da dahil olmak üzere telefonun genel görünümüne dair güzel bir görüntü sunuyor.

(Resim kredisi: SmartPrix)

Parmak izi sensörü görevi de gören güç düğmesini ve ses kontrolünü de görebiliyoruz. Telefonun üst kısmında iki anten bandı, alt kısmında ise oldukça standart bir kurulum olan hoparlör ve USB-C bağlantı noktası bulunuyor.

Bu arada, telefonun “arkası”, flaşın yanı sıra çift kamera kurulumuna sahip 3,4 inçlik kapak ekranını gösteriyor. Bu, kapak ekranının boyutunun artacağı yönündeki önceki söylentilerin yanlış olduğu anlamına geliyor. Bu arada görüntülerde Galaxy Z Flip 5’e çok benzeyen Samsung markalı menteşe görülüyor.

galaxy Z Flip 6 geri Gif döndürme

(Resim kredisi: SmartPrix)

Sızıntı, yakında çıkacak Galaxy Z Flip 6 için iki renk seçeneği hakkında iyi bir fikir veriyor. Video, önceki modelin mor rengine çok benzeyen lavanta rengini gösteriyor.

Bu arada görüntülerde yeşil seçenek gösteriliyor. Çoğunlukla, her iki telefon da önceki modele neredeyse bir tişört gibi benziyor. Ancak Galaxy Z Flip 6 biraz daha kalın görünüyor ve bu da söylentiye göre daha büyük pili barındırıyor olabilir.

Galaxy Z Flip 6 2. render

(Resim kredisi: SmartPrix ve @OnLeaks)

Sızıntı herhangi bir dahili spesifikasyonu kapsamıyor ancak Galaxy Z Flip 6 muhtemelen Galaxy S24 serisiyle aynı Snapdragon 8 Gen 3 çipine sahip olacak. Bu, performansta bir artış sağlamanın yanı sıra daha uzun pil ömrüne de yol açacaktır; bu da Z Flip 6’nın en uzun ömürlü telefon listemizde üst sıralarda yer almasına yardımcı olabilir.

genel-26