Özellikle T-Mobile’ın MLB ortaklığını Nisan 2023’te beş yıl daha “güçlendirmesinden” ve “uzatmasından” sonra hepimiz bunun geri geleceğini biliyorduk ve artık nihayet tam olarak biliyoruz Ne zaman Bu sezon gerçekleştirebileceğiniz tüm beyzbol aksiyonlarına ücretsiz erişiminizi kullanabileceksiniz.

Büyük gün 26 MartLos Angeles Dodgers ile San Diego Padres arasındaki iki maçın ilkinin Güney Kore’nin Seul kentinde oynanmasından neredeyse bir hafta sonrasına denk geliyor. Ancak sezonun Kuzey Amerika Açılış Günü 28 Mart, dolayısıyla T-Mobile müşterileri bu tarihten önce en son bir yıllık MLB.TV aboneliklerini ücretsiz olarak almak için bolca zamana sahip olacaklar.
Yenilenen teklifi bulmak için 2 Nisan’a kadar zamanınız olacak. T mobil iPhone veya Android telefonunuza yakın zamanda dağıtılan T Life uygulamasının Salı günleri bölümü, ancak şimdilik, 2024’te bu oldukça popüler ayrıcalık için hangi planların “uygun olacağı” belli değil.

Şartların ve koşulların tamamının 26 Mart tarihine yaklaşırken açıklanacağı kesin; bu nedenle Major League Baseball’u ve önemli ücretsiz şeyleri seviyorsanız, ilgili tüm uygunluk koşulları için web sitemizi (ve T Life uygulamasının kendisini) takip etmeye devam etmelisiniz. ve zamanında ödeme bilgileri.

telefon-1