Green Man Gaming, 4 Mart’a kadar çoğu dijital Steam anahtarı olarak sunulan yaklaşık 200 PC oyununun fiyatlarını düşürüyor. Uygun bir şekilde adlandırılan satış Korku İndirimiöncelikle korku ve hayatta kalma türlerine odaklanıyor, bu da onu tüyler ürpertici oyunları ucuza stoklamanın harika bir yolu haline getiriyor.

En iyi fırsatlardan biri Resident Evil 4’ün yeniden çevrimiBu sadece 26 dolar (40 dolardı). Bu, oyun için şimdiye kadar gördüğümüz en düşük fiyatlar arasında yer alıyor ve Steam anahtarı olarak sunulduğu için bu indirim, oyuna göz atmak için mükemmel bir zaman. Resident Evil 4 yeniden yapım incelememiz ona mükemmel bir 10/10 verdi ve devasa yaşam kalitesi güncellemeleri yapmasına rağmen yine de tatmin edici bir mücadele ve harika bir hikaye sunduğu için oyunu övdü.

Ayrıca bulacaksınız Ölümcül Deney 3 8,70 $ (40 $’dan düşük) ve Ölümcül Deney 2 Daha fazla kabus gibi aksiyon istiyorsanız 8,70 $ (40 $’dan düşük).

GMG, Resident Evil’ın ötesinde şunları sunuyor: Son 2 3,60$ karşılığında (30$’dan düşük), 2 İçindeki Kötülük 6,80 $ (40 $’dan düşük) ve Blair Cadısı 4,80 dolara (30 dolardı). Blair Witch fırsatının XP üyelerine özel olduğunu unutmayın; bu, GMG kataloğunun geri kalanı için XP fiyatlandırmasının kilidini açmak için ücretsiz bir hesap oluşturmanız ve 1 $ harcamanız gerektiği anlamına gelir.

Yukarıdaki hiçbir şeyde satılmadı mı? İşte Korku İndirimindeki favori fırsatlarımıza bir bakış. (XP) ile işaretlenen fırsatlar XP üyeleriyle sınırlıdır, bu nedenle tam indirimden yararlanmak için siparişinizi vermeden önce 1$ harcadığınızdan emin olun.

En İyi GMG Fırsatlarıoyun-1