“Gençler için” katlanabilir telefon olarak tasarlanan ZTE’nin Nubia Flip 5G’si yalnızca 599 $’dan başlayan fiyatla en ucuzu oluyor katlanabilir telefon küresel bir lansmanda ve form faktörünün karşılanabilirliği açısından bir dönüm noktasına işaret ediyor. Aslında ZTE’nin Libero’sunun yalnızca Japonya’da mevcut olan, ancak küresel pazarlara yönelik yeniden markalanmış bir versiyonu gibi görünüyor.

Daha önce ABD’deki en ucuz katlanabilir cihaz, 699 $ başlangıç ​​fiyatıyla piyasaya sürülen Motorola Razr 2023’tü ve Nubia Flip 5G artık bu düşük fiyatı bile tam bir Benjamin kadar düşürüyor, ancak Flip 5G’nin nasıl ve ne zaman piyasaya çıkacağı belli değil. Amerika’da. Kabul edilirse, Moto Razr 2023 şu anda 500 dolara indirildi En iyi satın alımancak çıkış tarihi fiyatı 200 $ daha yüksekti.

En ucuz katlanabilir telefonun özellikleri nelerdir?

Aslında koklanacak bir şey yok. Nubia Flip 5G, çift raylı asılı salmayı hareket ettiren güçlü bir menteşe sayesinde katlanan, 120Hz yenileme hızına sahip 6,9 inçlik “ultra net” esnek bir ekrana sahiptir ve bu da ekranın kolaylıkla kapanmasına ve “kırışıksız” bir şekilde açılmasına yardımcı olur.

Flip 5G’nin açıldığında zar zor görülebilen bir kıvrıma sahip olduğunu ancak kamera adası da hesaba katıldığında nispeten büyük olduğunu doğrulayabiliriz. Kapak ekranı, kamera halkasının tam ortasında olması ve yalnızca widget’lar ve bildirim için iyi olması açısından benzersizdir.

Çift 50MP arka kamera seti, telefonun çok açılı hareketlerle Gumby gibi bükülmesiyle selfie’ler için de kullanılabilir. En ucuz olmanın tavizi nedir katlanabilir telefon? Nubia Flip 5G, 8 serisinden üst düzey bir işlemci yerine orta seviye Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 yonga seti tarafından destekleniyor, ancak içinde iyi bir kapasiteye sahip 4310mAh pil var; bölgeye bağlı olarak 599 dolardan başlıyor ve dahili depolama miktarı.

Uygun fiyatlı “Herkes için daha iyi” fotoğrafçılık, müzik ve oyun telefonları

ZTE’nin Mobil Cihazlar departmanı, yeni “Herkes için daha iyisi” teknoloji konseptinin bir parçası olarak bir dizi özel akıllı telefon deneyimini de tanıttı. Yeni nubia Focus 5G serisi, paranızın tam karşılığını veren fotoğrafçılık deneyimine dayanıyor ve profesyonel görüntüleme için Neovision fotoğraf sistemi tarafından desteklenen 108 MP çift kamera kitiyle donatılmış olarak yalnızca 199 $’dan başlayan fiyatlarla sunuluyor.

Nubia Music serisi daha da ucuz, yalnızca 149 dolardan başlayan fiyatlarla ancak çift 3,5 mm kulaklık jakı ve “ortalama modellerden %600 daha yüksek” ses çıkaran büyük, yüksek kaliteli hoparlörlerini kontrol eden AI aşırı ses seviyesi algoritmasıyla birlikte geliyor. Son olarak, yeni nubia Neo 2 5G, çift dokunmatik omuz düğmesi tasarımıyla uygun fiyatlı mobil oyun deneyimini yalnızca 199 $’dan başlayan fiyatlarla yükseltiyor, bu gerçekten herkes için daha iyi!telefon-1