Flipkart, özel bir web sayfası aracılığıyla Infinix Smart 8 Plus’ın bu hafta Hindistan’da piyasaya sürüleceğini duyurdu. Infinix Smart serisi telefon, bu yılın başlarında seçkin küresel pazarlarda piyasaya sürüldü. Infinix Smart 8 Plus, 6.000 mAh pil, 50 megapiksel çift arka kamera ve 128 GB dahili depolama gibi özellikleri taşıyor. Uygun fiyatlı akıllı telefon, 4 GB RAM ile eşleştirilmiş MediaTek Helio G36 SoC ile birlikte geliyor. Ayrıca bildirimleri ve diğer bilgileri göstermek için kullanılabilecek Sihirli Yüzük özelliğine de sahiptir.

Flipkart’ta yayınlanan Infinix Smart 8 Plus’ın 1 Mart’ta Hindistan’da piyasaya sürüleceğini duyuran bir web sayfası. Infinix henüz telefonun fiyatını açıklamadı ancak web sayfası Rs altında fiyatlandırılacağını doğruladı. 7.000.

Listeye göre Infinix Smart 8 Plus, 4 GB RAM ve 128 GB’a kadar dahili depolama ile birlikte MediaTek Helio G36 SoC üzerinde çalışıyor. Yerleşik RAM neredeyse 8 GB’a kadar genişletilebilirken depolama alanı microSD kart aracılığıyla 2 TB’a kadar genişletilebilir. 50 megapiksel birincil sensör tarafından yönetilen çift arka kamera kurulumuna sahiptir.

Infinix Smart 8 Plus, USB Type-C bağlantı noktası üzerinden 18W hızlı şarjı destekleyen 6.000mAh bataryaya sahiptir. Pil ünitesinin tek şarjla 47 saate kadar konuşma süresi, 90 saate kadar müzik çalma süresi ve 45 saate kadar video oynatma süresi sağladığı iddia ediliyor.

Infinix, Magic Ring işlevselliğini Smart 8 Plus’ta paketledi. Bildirimleri görüntülemek için ön kamera kesiminin çevresinde hap şeklinde bir animasyon görünecektir. Hap şeklindeki kesik hariç, Apple’ın Dinamik Adası’na benzer şekilde çalışır. Telefonla ilgili daha fazla ayrıntı 28 Şubat’ta açıklanacak.

Infinix Smart 8 Plus halihazırda seçili küresel pazarlarda Galaxy Beyazı, Parlak Altın ve Kereste Siyahı renk seçenekleriyle mevcuttur. 90Hz yenileme hızına sahip 6,6 inç IPS full-HD LCD ekrana ve 8 megapiksel selfie kamerasına sahiptir.


Bağlı kuruluş bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir; ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

Barselona’daki Mobil Dünya Kongresi’nde Samsung, Xiaomi, Realme, OnePlus, Oppo ve diğer şirketlerin en son lansmanları ve haberlerinin ayrıntıları için MWC 2024 merkezimizi ziyaret edin.

‘AndesGPT’ Yapay Zeka Modeli ile Güçlendirilen Oppo Air Glass 3 XR Gözlük Prototipi MWC 2024’te Sergilendigenel-8