Siz ve arkadaşlarınız, devam eden sunucu sorunları ve oyuna olan yoğun talep nedeniyle Helldivers 2’ye girmekte zorlanıyorsanız, Steam Erken Erişim’de de olsa benzer bir deneyim elde etmek için yalnızca devasa co-op oyununa neyin ilham verdiğine bakmanız yeterlidir. . Bu doğru, Yıldız Gemisi Askerlerinin İmhası hala güncelleme alıyor ve 16 oyunculu hata giderme aksiyonu sunuyor.

Helldivers 2’nin 2024’ün başında co-op oyun alanına hakim olmasıyla, gerçekten bir oturuma girmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Eğer siz ve bazı arkadaşlarınız hala böcek giderme özelliğinden bir parça istiyorsanız, Starship Troopers Extermination’dan daha ileri gitmenize gerek yok.

Helldivers 2 ile aynı havayı taşıyor ancak bunun yerine 16 oyuncuya kadar PvE, üs inşa etme, Left 4 Dead’i anımsatan sürü savaşı, aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla sınıf ve çok daha fazlasına sahip birinci şahıs nişancı oyunudur.

Helldivers 2 kadar çok yorum olmasa da, Starship Troopers Extermination aslında 24.000 civarında çok saygın kullanıcı yorumu topladı ve %88 civarında ‘Çok Olumlu’ notu aldı.

Helldivers 2’nin ortamı ve hicvi, Starship Troopers’ın ilhamını taşıyor, bu nedenle dev böcek suyuna batırılmış başka bir çift uzay botu almak istiyorsanız (zihinsel görüntü için özür dilerim), İmha başlamak için iyi bir yerdir.

Starship Troopers Extermination’ın şu anda Steam’de Erken Erişim’de olduğunu ancak zemin kata girmek gibisi olmadığını unutmayın. Daha fazlasını öğrenebilirsin Burada.

Helldivers 2 oynamak yerine daha fazla çevrimiçi aksiyon arıyorsanız, şiddeti daha arkadaşça etkileşimlerle değiştirmek istiyorsanız en iyi çok oyunculu oyunlara ve MMORPG’lere de sahibiz.

Ayrıca günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için bizi Google Haberler’de takip edebilir veya PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2