Şu anda satın alabileceğiniz en iyi kablosuz kulaklıklar nelerdir? Samsung Galaxy Buds 2 Pro ile Apple’ın sektör lideri AirPods Pro 2 arasında tereddüt ediyorsanız ve belki de Galaxy Buds FE veya Beats Studio Buds’ı bütçe dostu alternatifler olarak düşünüyorsanız… o zaman muhtemelen düşünmüyorsunuzdur. Anker’in Soundcore alt markasına çok aşinayım.

Son derece iyi değerlendirilmiş ve inanılmaz derecede uygun fiyatlı ses ürünlerinden oluşan bu seri, (diğerlerinin yanı sıra) gürültü önleyici Space A40’ı da içeriyor ve bu ürünler genellikle çifti 99,99 dolardan satılıyor.
2022’de ticari olarak piyasaya sürülen ve son aylarda birkaç farklı kez 40 dolar gibi ciddi bir indirime tabi tutulan bu kötü çocuklar, artık normal fiyatlarının çok daha altında 47 dolar ile satışa sunuluyor. Bildiğimiz kadarıyla, bu sıcak yeni Amazon anlaşması, A40’larda önceki en iyi teklifi bir kuruş farkla geride bırakıyor; bu elbette çok fazla değil, ancak (büyük olasılıkla) yakın zamanda 47 dolardan fazla tasarruf edemeyeceğinizi garanti ediyor.
Soundcore Space A40, çok önemli bir hususta yeni rekor düşük fiyatıyla aslında rakipsizdir; şarkılarınızı tek bir şarjla 10 saate kadar sürdürmeyi vaat eder ve zaten etkileyici olan dayanıklılık puanını tek bir şarjla 50 saate kadar akıllara durgunluk veren bir seviyeye yükseltir. birlikte verilen şarj kutusu dikkate alındı.
Amazon’un siyah kaplamalı A40 için ne kadar ücret talep ettiğine bakılmaksızın bunlar kesinlikle dikkate değer rakamlar ve eğer Anker’in sözleri gerçek hayatta kullanımda geçerliyse (birçok müşteri de aynı fikirde görünüyor), bunlar piyasadaki en iyi bütçeye uygun kablosuz kulaklıklardan bazıları olabilir. aktif gürültü engelleme becerileri açısından da orada.

Gürültü engelleme gücünü herhangi bir ortamda ve herhangi bir zamanda etrafınızda olanlara göre ayarlamak için Space A40’a güvenebilirsiniz; yerel işe gidip gelirken, havaalanında, spor salonunda, okulda size kendi “kişisel alanınızı” sağlar. ofiste ve hızlı bir koşuya çıktığınızda.

IPX4 suya dayanıklılık sizi terden ve ara sıra sıçrayan yağmurdan koruyacaktır; yapay zekaya sahip altı yerleşik mikrofon, her yerde ve her zaman kristal netliğinde aramalar sağlamalıdır ve son olarak ve en önemlisi, genel ses performansı endişelenecek bir şey gibi görünmemektedir. çift ​​katmanlı diyafram sürücüleri ve LDAC ve HearID gibi süper gelişmiş teknolojiler sayesinde. Kısacası, günümüzün Apple’ın hakim olduğu kulaklık endüstrisinde bütçe dostu mükemmelliğe ulaşabileceğiniz en yakın şeye bakıyor olabilirsiniz.telefon-1