Dinleme deneyiminizi geliştirmek istiyorsanız şu anda Amazon’da yalnızca 99,99 $ karşılığında Samsung Galaxy Buds 2’yi satın alabilirsiniz. Bu, normal fiyatlarının yüzde 33’lük etkileyici bir indirimidir ve halihazırda Samsung Galaxy ekosisteminde yer alan herkes için mükemmel bir fırsattır, çünkü bunlar Galaxy telefon, tablet veya akıllı saat gibi herhangi bir Samsung cihazı için mükemmel bir arkadaştır.

Bunu bu kadar cazip bir teklif yapan şey nedir?

Basit. Galaxy Buds 2, kendi kişisel ses balonunuzu yaratmanıza olanak tanıyan mükemmel gürültü engelleme özelliği sunar. Ayrıca ortam sesi modu, en sevdiğiniz şarkıları veya podcast’leri bölmeden önemli duyuruları veya konuşmaları dinleyebilmenize olanak tanır.

Ek olarak, Galaxy Buds 2 rahat bir uyum ve iyi bir pil ömrüne sahiptir (ANC açıkken yaklaşık beş saat veya ANC olmadan 7 saat), bu da onları herhangi bir rahatsızlık veya kesinti olmadan birkaç saat boyunca kullanmak için ideal kılar. Bu fırsat, ses deneyiminizi indirimli fiyatla geliştirmek için harika bir fırsattır.

Çağrı kalitesi sizin için bir öncelikse, Galaxy Buds 2 ayrıca telefon görüşmelerinde başkalarıyla kristal netliğinde konuşmalar yapmanızı sağlamak için üç dahili mikrofona sahiptir. Bu, arkadaşlarınızla sohbet ederken veya önemli bir iş görüşmesi yaparken kullanışlıdır.

Zaten Galaxy ekosisteminin bir parçası olanlar için, Galaxy Buds 2’nin Samsung cihazlarınız arasında zahmetsiz eşleştirme ve kesintisiz ses geçişi sunduğunu bilmek sizi memnun edecektir. Standart grafit ve beyazın yanı sıra zeytin yeşili ve lavanta gibi renkleri de mevcut olan bu tomurcukları spor yapmanın, ister işte ister spor salonunda egzersiz yaparken, incelikli bir ifade oluşturmanıza yardımcı olacağından emin olabilirsiniz.

Resim: Telefon Arenası

Bu fırsat kaçırılmayacak kadar iyi, özellikle de bu kulaklıkların Samsung ekosisteminde ne kadar iyi çalıştığını düşündüğünüzde. Dinleme deneyiminizi yükseltmeye hazırsanız bu fırsatı kaçırmayın ve bunları bugün satın almak için yukarıdaki widget’taki bağlantıya tıklayın.telefon-1