Cepte taşınabilir Bluetooth hoparlörler size olağanüstü taşınabilirliğin rahatlığını sunabilir, ancak yüksek, güçlü bir ses sahnesi yaratmak istiyorsanız, piyasadaki daha küçük boyutlu ürünlerden biri olmadan daha iyi durumda olursunuz. Bunun yerine almanız gereken şey JBL Xtreme 3’tür. Bu ünlü hoparlör yine indirimli fiyatlarla satışa sunuluyor ve şimdi Walmart’ın fırsat bölümünde mercek altına alınıyor. Yeterince hızlı hareket ederseniz (çünkü diğer anlaşmalarda olduğu gibi bu anlaşmanın da biz onu düğümlemeden süresi dolabilir), bu büyük boyutlu hoparlörden 135 $ gibi cazip bir tasarruf elde edeceksiniz. Fiyat indiriminin yalnızca Mavi model için geçerli olduğunu, yani Siyah seçeneğine biraz daha fazla para yatırmanız gerekeceğini unutmayın; Kamuflajlı olan indirimli olarak bile mevcut değil.

JBL Xtreme 3, ilk kez neredeyse dört yıl önce raflara çıktığı için pek çok ay görmüş olabilir, ancak en popüler seçeneklerden biri olmaya devam ediyor. Büyük toplantılar, küçük ev partileri ve hayal edebileceğiniz hemen hemen her şey için mükemmel olan bu hoparlör, olağanüstü dayanıklılığı, yüksek ve güçlü ses çıkışı ve suya ve toza karşı daha iyi koruma sağlayan IP67 derecesi ile öne çıkıyor.

Bu köpek yavrusuyla her türlü müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Size biraz gelişmiş bas anlamına gelen JBL imzalı sesi verir. Ancak vokal ve enstrümanlardan taviz verilmiyor. Tam tersine, orta ve yüksek tonları net bir şekilde ayırt edebilirsiniz, böylece en sevdiğiniz gitar soloları harika ses çıkarır. Ve ısıyı maksimuma çıkarmak istiyorsanız JBL’in PartyBoost teknolojisi tam da bunu başarmanıza yardımcı olur.

4,34 lbs ağırlığıyla bu hoparlörün taşınması diğer bazı ürünler kadar kolay değildir. Neyse ki JBL, taşımayı daha kolay ve rahat hale getirmek için takılabilir bir taşıma kayışı entegre etti.

Dayanıklılık, mükemmel ses ve suya ve toza karşı sağlam dayanıklılık sizi ikna etmek için yeterli değilse, Xtreme 3’te ayrıca dahili bir güç bankası da bulunduğunu unutmayın. Doğru, en sevdiğiniz müziği dinlerken telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Pil söz konusu olduğunda, bu köpek yavrusu yaklaşık 15 saatlik oyun süresi sunmalıdır ve bu da partiler için fazlasıyla yeterli olmalıdır.telefon-1