En son kapaklıyı ne zaman alabildiğinizi hatırlıyor musunuz? katlanabilir telefon Samsung tarafından 700 dolardan daha düşük bir fiyata devasa dahili depolama alanına sahip mi? Hatırlamıyorsanız Walmart’ın anlaşması size hatırlatmak için oyuna geri dönüyor. Doğru okudunuz; Galaxy Z Flip 5 fırsatı büyük bir patlamayla geri döndü!

İfade edildiği gibi Walmart, Samsung telefonunun 512 GB’lık versiyonunu 700 dolardan daha düşük bir fiyata satıyor. Başka bir deyişle, satın alma işleminizde yaklaşık 175 $ tasarruf etmenizi sağlar. Bildiğimiz kadarıyla bu anlaşma kilidi açılmış, el değmemiş ve açılmamış bir ürün için geçerli ancak akıllı telefon satıcınız olarak Amazon’u tercih ederseniz modeli almak için 980 dolardan fazla para ödemeniz gerekeceğini unutmayın. Aynı dahili depolama kapasitesine sahip grafit.

En baştan belirtmek isteriz ki, daha önce bu teklifle karşılaştığımızda çok sınırlı bir süre boyunca yayında kalmıştı. Yani bu sefer tasarruftan payınıza düşeni almak istiyorsanız hızlı hareket etmeli ve fırsattan bir an önce yararlanmalısınız.

Piyasadaki en iyi katlanabilir telefonlardan biri olan Gökada Z Çevirme 5 bir yumruk atıyor. İlk olarak, bu kötü çocuk çok şık ve hemen hemen her insanın tarzını tamamlayacak kadar iyi görünüyor. Ayrıca 120Hz yenileme hızına sahip 6,7 inçlik güzel Dinamik AMOLED ekranıyla muhteşem görseller sunuyor. Ana ekran, widget’ları yönetmenize olanak tanıyan 3,4 inçlik Süper AMOLED kapak ekranıyla tamamlanıyor.

Kabul ediyorum, buradaki kapak ekranı Motorola Razr+ (2023)’taki gibi çok yönlü değil, ancak Z Çevirme 5 Moto telefonundan daha uzun vadeli destek sunar. Ayrıca daha hızlı performans elde edersiniz. Galaksi telefonuSnapdragon 8 Gen 2 SoC sayesinde.

Üstelik Samsung cihazı, Razr+’a göre daha iyi bir kamera kurulumuna ve biraz daha dayanıklı bir tasarıma sahip. Dolayısıyla, güvenlik eksikliği veya işletim sistemi güncellemeleri nedeniyle vaktinden önce değiştirmek zorunda kalmayacağınız bir telefon arıyorsanız veya yeni katlanabilir yavru köpeğinizin muhteşem fotoğraflar çekmesini istiyorsanız, Galaksi telefonu İhtiyaçlarınızı karşılamak için fazlasıyla yeterli olduğunu kanıtlamalısınız.telefon-1