Genshin Impact hayranı olan tüm Galaxy S24 sahiplerine: Yepyeni amiral geminizde oyunun performansında bir sorun olduğunu düşünüyor musunuz?

Genshin Impact’i optimize etmek için Samsung’un Game Booster uygulamasını kullanıyorsanız muhtemelen aradığınız sonuçları alamadınız.

Game Booster, genel oyun deneyimini geliştirmek için çeşitli ayarları yapmalarına olanak tanıyan hevesli oyuncular için kullanışlıdır. Game Booster’ın en önemli işlevlerinden biri, Samsung’un Oyun Optimizasyon Hizmeti (GOS) dediği şeyi kullanarak cihaz sıcaklıklarını ve güç kullanımını izleyerek performansı ve pil ömrünü optimize etmektir. SamMobile rapor.

Game Booster’ın otomatik optimizasyonu çoğu oyuncu için uygundur ancak olay şu ki, CPU ve GPU’yu kısarak sıcaklıkları ve pil ömrünü kontrol altında tuttuğu için Samsung Galaxy telefonlarının bazı oyunlarda mutlak en iyi performansı sunmasını da engelliyor.

Oyuncu topluluğu Samsung’u eleştirdi ve bu da Koreli devin CPU ve GPU’yu kısıtlama konusunda daha az agresif olan ve oyunun daha uzun süre daha yüksek kare hızlarında çalışmasına olanak tanıyan alternatif bir oyun performansı yönetim sistemi eklemesine neden oldu.

Üzerinde Galaksi S24 Ancak seride Genshin Impact ve Samsung’un GOS’u anlaşamadı. Birçok kullanıcı Genshin Impact’in çalıştığını keşfettiğinde şaşkına döndü aynı GOS’un etkin veya devre dışı olmasına bakılmaksızın kare hızı. Samsung yakın zamanda bu hatayı kabul etti ve öyle görünüyor ki şirket zaten bir düzeltme var ve bunu Game Booster uygulamasının en son güncellemesine dahil etti.

Raporda güncellemenin Galaxy Store’da mevcut olduğu belirtiliyor ancak şu anda çok az sayıda pazarla sınırlı görünüyor. Bu önümüzdeki günlerde değişecek ve bu mümkün Galaksi S24S24+ ve S24 Ultra sahiplerinin, Game Booster uygulaması güncelleme düzeltmesi mevcut olmadan önce telefonlarını en son donanım yazılımına yükseltmeleri gerekiyor.

telefon-1