Mortal Kombat 1 çapraz oyunu

Geliştirici NetherRealm Studios, Mortal Kombat 1 için en çok talep edilen özelliklerden birini sunmaya hazırlanıyor ve bu da çapraz oyun (veya platformlar arası oyun)! Bu, premium DLC karakteri Peacemaker ile birlikte yayınlanacak olan gelecek haftaki oyun güncellemesinde yer alan öğelerden biri olacak.

Bu NetherRealm tarafından bizzat ortaya çıktı Twitter/X:

Çapraz oyunun yanı sıra, oyun güncellemesinin bir parçası olarak bir dizi hata düzeltmesi ve düzenlemenin de olmasını bekliyoruz; bunun da 28 Şubat’ta yayınlanacağını varsayıyoruz – Peacemaker’ın erken erişime açıldığı gün. Bahsi gelmişken, karakterin oyunda nasıl oynayacağını görmek için resmi oynanış fragmanına göz atın.

Barışçı Kimdir?

Popüler dizide John Cena’nın canlandırdığı karakterin kim olduğunu bilmiyor musunuz?

İşte şuradan bir açıklama DCEU Fandomu:

Barışçı olarak da bilinen Christopher “Chris” Smith, bu süreçte kaç kişiyi öldürmek zorunda kalırsa kalsın, ne pahasına olursa olsun barışa ulaşılacağına inanan şiddet yanlısı bir kanunsuzdur. Aynı zamanda Corto Maltese’ye bir görev için gönderilen ikinci Task Force X saldırı ekibinin de bir üyesiydi. Ekiple bir yakınlık kurarken, sonunda amaçlanan görevi tamamlamaları için onlara sırt çevirdi ve ekip bunun ABD hükümetinin hatasını örtbas etmek olduğunu öğrendi. Görevi tamamlama girişiminde Smith, takım lideri Rick Flag’i öldürdü ve takım arkadaşı ve rakibi Bloodsport tarafından komaya gönderildi.

Yama çıktıktan sonra okuyucularımıza mutlaka bilgi vereceğiz.

oyun-6