Son DICE Ödülleri’nde aday gösterilen diğer oyunlardan daha fazla ödül kazanan Marvel’s Spider-Man 2’nin bir sonraki güncellemesi çok yakında. Sony ve Insomniac Games, ağ fırlatma macerası için Sürüm 1.002 güncellemesini duyurdu ve bu güncelleme, 7 Mart’ta yeni modlar, yeni kostümler ve daha fazlasını getirecek.

Sürüm 1.002 yaması içindeki ana güncelleme, sıklıkla talep edilen New Game Plus modudur. Yetkiliye göre Spider-Man 2’nin bu modu alması, standart ilerleme aktarımı ve artırılmış zorlukla birlikte “Ultimate Seviyeler, Altın Cihaz stilleri ve daha fazlasını” içerecek. PlayStation Blogu postalamak.

The Fly N’ Fresh Suit Paketinden Takım Elbiseler

Sürüm 1.002 ayrıca oyunculara Sesli Açıklamalar ve Ekran Okuyucu teknolojisinde iki erişilebilirlik yükseltmesi sunacak. A tamamlayıcı video Geliştirici ekibi tarafından paylaşılan video, Spider-Man 2’nin Sesli Açıklamalar özelliğinin Kraven The Hunter’ın giriş sahnesinde nasıl çalışacağına dair bir örnek veriyor.

Son olarak blog yazısı, hem Sürüm 1.002 aracılığıyla hem de ayrı bir paket halinde oyuna gelecek dört yeni kostümün ayrıntılarını veriyor. İlk olarak, hem Peter hem de Miles kostümlerini son Hellfire Gala çizgi roman etkinliğinden alacaklar; Miles özellikle Miles Morales: Spider-Man #8’in varyant kapağındaki kostüme benzeyecek.

Dost canlısı mahallelerin her biri Örümcek Adam’a aynı zamanda ile işbirliği içinde tasarlanmış yeni bir kostüm de verilecek. Oyun kafalarıKörfez Bölgesi’ndeki “düşük gelirli gençleri ve siyahi gençleri meşgul etmek, hazırlamak ve eğitmek için video oyunu tasarımı, geliştirme ve DevOps’u kullanan” Oakland merkezli bir firma. Fly N’ Fresh Takım Elbise Paketi 5 dolara mal olacak (1 milyon dolara kadar olan tüm gelir Gameheads’e gidecek) ve Peter ve Miles için birer takım elbisenin yanı sıra 10 çıkartma ve fotoğraf modu için iki çerçeve içerecek.

Marvel’s Spider-Man 2 artık PlayStation 5’te mevcut.oyun-1