Endişelenmeyin, deja vu yaşamıyorsunuz, Bethesda bir kez daha sınırlı sayıda üretiliyor Starfield AMD Radeon RX 7900 XTX ve Ryzen 7 7800X3D. Bu sefer, AMD FSR 3’ü tanıtan en son oyun güncellemesinin ve çok daha iyileştirilmiş bilgisayar performansının yayınlanmasını kutlamak için.

AMD Ryzen 7 7800X3D’nin şu anda mevcut olan en iyi oyun CPU’su olduğunu düşünüyoruz; en yüksek ışın izleme performansı konusunda bu kadar telaşlı değilseniz Radeon RX 7900 XTX de en iyi grafik kartlarından biridir. Ayrıca, AMD FSR 3’ün piyasaya sürülmesiyle bu kart daha da iyi hale geldi, ancak Nvidia GeForce RTX 4080 Super ve ışın izleme üstünlüğü, onu benzer bir MSRP için daha cazip bir alternatif haline getirmeye devam ediyor.

Ne olursa olsun, bu hediyenin çok büyük değeri var, özellikle de hâlâ eski bir oyun bilgisayarıyla çalışıyorsanız. Giriş basittir, ancak bunu yapmak için bir haftadan az bir süreniz vardır.

Kurallara göre kazanmak için ABD, Kanada, Birleşik Krallık, Meksika, Belçika, Lüksemburg veya Hollanda’da ikamet etmeniz gerekiyor. Katılmak için Starfield’ı takip etmeniz yeterli Twitter (X) hesap ve yarışmayı yeniden yayınla sayfanıza.

Başvurular 28 Şubat Çarşamba günü saat 12:00 ET’de sona erecek, ardından rastgele bir çekiliş yapılacak ve bir şanslı kazananla, ödülünün teslimatını ayarlamak için iletişime geçilecek. Seçilen kazananın herhangi bir nedenle geçersiz sayılması durumunda, geçerli bir kazanan seçilene kadar çekiliş tekrar yapılacaktır.

Potansiyel kazananların yakalanmasının bir yolu da özel bir profile sahip olmaktır. Twitter (X) hesabınızın herkese açık olması ve yarışmayı yürütenler tarafından görülebilmesi gerekir. Bu şartı yerine getirmemeniz geçersiz bir giriş olarak kabul edilmenize yol açacaktır.

Radeon 7900 XTX ne kadar iyi olsa da aslında en iyi grafik kartları listemizde yer almıyor ancak biraz ilhama ihtiyacınız varsa listeye dahil edilmesini engelleyen seçeneklere göz atabilirsiniz. Benzer şekilde, yeni bir GPU’yu bir donanıma yerleştirme konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, adım adım kolay bir kılavuzla size bir oyun bilgisayarının nasıl oluşturulacağını gösterebiliriz.

oyun-2