Auto Shop sizin ana merkezinizdir Pasifik Yolu. Bu bölgede dinlenirken yapabileceğiniz pek çok şey olsa da, bir şey erkenden kafanızı karıştırabilir. Pacific Drive’da tuş takımı kapısının kilidini nasıl açacağımıza dair rehberimiz burada.

Pacific Drive’da Auto Shop tuş takımı kapısının kilidini açma

İster inanın ister inanmayın, “Orta Bölge Geçişi” görevini başarıyla tamamladıktan sonra Pacific Drive’daki Auto Shop tuş takımı kapısının kilidini açacaksınız. Kod -4735- aslında Tobias tarafından radyo aracılığıyla bahsediliyor. Ancak şu anda bu makaleyi okurken bunun farkında olsanız bile, görevi tamamlamadığınız sürece tuş takımıyla etkileşime geçemeyeceksiniz.

Auto Shop merkezinden Orta Bölgeye

Her durumda, elimizde tüm ayrıntılar var. “Orta Bölge Geçişi” görev kılavuzu. Ama işte kısa bir özet:

  • Birkaç tur atmamız gerekti çünkü G2’ye giden yolu açmak için G1 ve G3 kavşaklarını tekrar ziyaret etmemiz gerekti (bu, Dış Bölge ile Orta Bölgeyi ayıran duvardır).
  • Yolculuğun kendisi üzücü bir deneyimdi çünkü zifiri karanlık birçok alandan geçmek zorunda kaldık. Sahip olduğunuzdan emin olun farlar/işaret fişekleribirlikte çok fazla yakıt.
  • Orta Bölgeye ulaştıktan sonraki ana görev, Dengeleyici Kuleyi etkinleştirmektir. Ancak bu aynı zamanda istikrarsızlığın çöküşünü de tetikliyor.
  • Temel olarak Anchor’lardan yeterince enerji topladığınızdan ve paneli etkinleştirmeden önce hangi Ağ Geçidi çıkışından çıkmanız gerektiği konusunda net bir fikre sahip olduğunuzdan emin olmanız gerekir.
  • Eğer oyalanırsanız veya hata yaparsanız karakteriniz yok olabilir ve her şeyi yeniden yaşamak zorunda kalabilirsiniz.
Dengeleyici Kuleyi etkinleştirdikten sonra cehennem gibi sürmeye hazır olun.

Gizli odanın kilidi nasıl açılır

Daha önce de belirtildiği gibi Tobias, görevi tamamladıktan sonra size kodu (4735) söyleyecektir. Pacific Drive’daki tuş takımı kapısının kilidini bu şekilde açabilirsiniz; yalnızca onunla etkileşim kurun ve otomatik olarak açılacaktır.

Şaşırtıcı bir şekilde, bunun sadece bir banyo olduğunu fark edeceksiniz, ancak Tobias ve Francis size araştırmaya devam etmenizi söylüyor. Bizim durumumuzda etkileşim kurabileceğimiz bazı nesneler olduğunu gördük ve banyoda işimizi yaptığımızda olağan süreci takip ettik:

  • Sifonu çek.
  • Ellerinizi yıkayın.
  • Kurutma makinesini kullanın.
Banyoda temizlik yaparken normalde yaptığınız şeyleri takip edin.
Banyoda temizlik yaparken normalde yaptığınız şeyleri takip edin.

ARC Belgesi ve Sabit Disk ile ne yapılmalı?

Yukarıdakileri yapmak, gizli bir odayı ortaya çıkaran bir duvar panelinin açılmasına neden olacaktır. İçeride iki nesne bulacaksınız:

  • Sabit Disk – Bunu Oppy’nin Pneumatube’unun (Fabrika İstasyonunun hemen yanında bulunan bir makine) “OUT” kabına yerleştirin.
  • Arc Doc – Bunu taşıyın ve arabanızın yolcu koltuğunu açın. Ardından Arc Cihazınızı yükseltmek için farenin sol düğmesini basılı tutun. Artık ciddi hasar alırsanız bir iyileştirme etkisini etkinleştirebilmeniz gerekir, ancak bu Çapa enerjisine mal olur.

Galeri

Arc Doc, Arc Cihazınız için bir yükseltme sağlar (solda), oysa Sabit Diskin Pneumatube (sağda) aracılığıyla Tobias’a gönderilmesi gerekir.

İşte bu kadar: Pacific Drive’daki Auto Shop tuş takımı kapısının kilidini bu şekilde açabilirsiniz. Yolculuğunuz henüz bitmedi çünkü hâlâ Orta Bölge’yi keşfetmeniz ve arkadaşlarınız için ek hedeflerin üstesinden gelmeniz gerekiyor.

Pacific Drive sizi ürkütücü ormanların, kokuşmuş bataklıkların ve ölümcül anormalliklerin beklediği kuzeybatı Amerika Birleşik Devletleri’nde üzücü bir yolculuğa çıkarıyor. Mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalmak istiyorsanız, videolarımıza göz atmanızı öneririz. kılavuzlar merkezi.oyun-1