From Software’in destansı RPG’sinin yaklaşan DLC’si Elden Ring: Shadow of the Erdtree’nin, daha büyük olmasa da Limgrave boyutuna eşit bir harita içereceği bildiriliyor. Ile konuşmak IGNElden Ring yönetmeni Hidetaka Miyazaki, burayı, hem Stormhill’i hem de Stormveil Kalesi’nin tamamını içeren, temel oyunda keşfedebileceğiniz ilk büyük alanla karşılaştırdı.

Miyazaki, “Çok fazla bilgi vermeden ve yüksek derecede doğruluk vermeden cevap vermek zor, ancak ölçek veya boyut açısından düşünürseniz, muhtemelen daha büyük olmasa da, temel oyundaki Limgrave alanıyla karşılaştırılabilir” dedi. . Yeni alanı gerçekten keşfedene kadar kesin kapsamın tam olarak ortaya çıkmayacağı açıktır. Yine de bu, ne beklenmesi gerektiğine dair iyi bir genel göstergedir.

Şimdi oynuyor: ELDEN RING: Erdtree’nin Gölgesi DLC | Resmi Oynanış Tanıtım Fragmanı

Beklentilerden bahseden yönetmen, Shadow of the Erdtree’nin açık alan haritaları, büyük ölçekli eski zindanlar ve küçük ve orta ölçekli alt alanlar da dahil olmak üzere Elden Ring’den beklediğinize benzer bir deneyime sahip olacağını ekledi. içinden dalmak.

DLC ayarı, Lands Among’dan ayrı, kendi haritasına sahip yepyeni bir arazidir. Yönetmen oraya varmanın “bir tür çarpıklık gerektireceğini” söyledi, ancak bu şu anda belirsiz. Miyazaki’ye göre warp’ın “hikayenin önemli bir parçası” olacak karakter olan Miquella ile bir ilgisi olabilir. Gölge Ülkesi’nde neler olduğunu keşfetmek için onun ayak izlerini takip edeceksiniz. Bu aynı zamanda Kraliçe Marika ve onun bu yerde yaptıklarıyla da bağlantılıdır ve Miquella’yı ilk etapta bu haçlı seferine çıkmaya teşvik eder.

Daha fazlasını öğrenmek için Elden Ring: Shadow of the Erdtree fragman dökümümüze göz atın.oyun-1