Bir Amazon teslimat kamyonu

Fotoğraf: Rebekah Zemansky / Shutterstock.com (Shutterstock)

Amazon sürücüsü Alexander Evans, 2021’de teslimat kamyonunun Ixonia, Wisconsin’de yaklaşmakta olan bir tren tarafından tamamen ikiye bölündüğü üzücü bir kazadan sağ kurtuldu. Evans mucizevi bir şekilde sadece hafif sıyrıklarla kurtuldu, ancak kamyon da pek adil değildi. Üç yıl sonra aracın içinden çıkan kayıtlar basına yansıdı. Aşağıda videoyu görebilirsiniz.

TMZ, kazayı kamyonun hem içinden hem de dışından kaydeden araç kamerası videolarına ulaştı. Görüntülerde Evan’ın çenesine salgın döneminden kalma bir yüz maskesi takmış halde sıradan bir şekilde arabayı kullandığını görebilirsiniz. Kısa süre sonra tren rayları olduğunu öğreneceğimiz yere doğru sola dönerken omzunun üzerinden bakıyor ve birden her şey bitiyor. En azından kamyon için.

Bir anda kamyonun arka yarısı kayboluyor ve yerini saatte 80 mil hızla gittiği bildirilen Amtrack yolcu treninin görüntüsü alıyor. Aracın yeni ayrılan ön yarısı yerine otururken Evans inanamayarak bakıyor, dikiz aynası ön camdan sarkıyor. Her nasılsa, görünürde herhangi bir yaralanma olmadan kazayı atlatmayı başarır.

Trenle İkiye Bölünen Amazon Van’ın Yeni Videosu İçeriden Göründü | TMZ

O sırada Evans, WISN 12 News’e, sol kulağı sağır olduğu için çok geç olana kadar trenin kornasını duymadığını söyledi ve tren geçidinde herhangi bir uyarı ışığı, ses veya sinyal bulunmadığını kaydetti. zaman. Amazon yorum talebine hemen yanıt vermedi.

Yerel gazetecilerle yaptığı röportajda Evan bunu basitçe şöyle ifade etti: “Evet, sadece… patlama” dedi. “Dönmek için tepeden aşağı inerken baktım ama hiçbir şey görmedim. Sol yanımdaydı.” Evans’a göre, trenin kaçmak için geldiğini fark ettiğinde gaza bastı; bu, muhtemelen hayatını kurtaran anlık bir karardı.genel-7