En yeni Suicide Squad: Kill the Justice League güncellemesi çıktı ve bu güncellemenin amacı çeşitli hataları düzeltmek ve oyuna iyileştirmeler getirmek olsa da, bazıları için tam tersini yapmış gibi görünüyor, çünkü sonsuz yükleme raporları da gün yüzüne çıkmaya başladı. diğer sorunlar.

Suicide Squad Sonsuz Yükleme Hatası, Oyuncuların Uygulamayı Zorla Kapatmasına Neden Oluyor

Raporlar ortaya çıktı Reddit Suicide Squad Kill the Justice League’in son yamasının oyunu tamamen bozmuş olabileceği belirtiliyor. Hem konsoldaki hem de PC’deki oyuncular, görevlerin sonunda meydana gelen sonsuz bir yükleme hatası olduğunu bildiriyorlar; bu hatanın tek çözümü, uygulamayı tamamen kapatıp yeniden başlatmaktır.

Bir görevde yarıştıktan sonra sunucu hatası (Oyunsonu içeriği)
ileu/cli_aqu içindeİntihar EkibiOyun

Neyse ki, görev sırasında kazanılan tüm ödüller saklanıyor, ancak bunu her gerçekleştiğinde yapmak hâlâ can sıkıcı. Sonsuz yükleme hatası da görevin sonuna bağlı değil, çünkü oyuna yükleme yaparken ve çevrimiçi lobiye geçiş yaparken de bunu deneyimledim. Bu güncelleme öncesine kıyasla çok daha belirgin şekilde daha uzun yükleme süreleri var.

Şu anda, Rocksteady Stüdyoları henüz sorunları kabul etmedi, ancak bunların raporlarını gördüklerinden eminiz. Herhangi bir güncelleme yayınlanırsa sizi mutlaka bilgilendireceğiz, ancak bu sorunu çözmek için yakın zamanda bir yama yayınlanmasını bekliyoruz.

oyun-6