Oldukça etkileyici bir The Legend of Zelda Twilight Princess modu, oyuna çevrimiçi işlevsellik katan erken erişimde yayınlandı.

‘Kirbymimi’ tarafından oluşturulan bu çevrimiçi/çok oyunculu mod, başlangıçta yaratıcının hata düzeltmesi olarak başladı. çok oyunculu mod Alacakaranlık Prensesi için. Bu çok oyunculu mod, oyuncuların oyunu yerel olarak bölünmüş ekranda oynamasına olanak tanıdı. Mod geliştiriciye göre bu hata düzeltmesi, oyunun Nintendo Gamecube sürümü için eksiksiz bir çevrimiçi moda dönüştü. Beklendiği gibi, bu modu kullanabilmek için Gamecube sürümünün bir kopyasına sahip olmanız ve oyunu bir Gamecube emülatörü kullanarak oynamanız gerekir.

Kısacası, bu çevrimiçi mod, yeni kurt renkleri, sohbet kutusu, konsol komutları ve daha fazlasını içeren yeni özelliklerle tamamlanan LAN tarzı bir çevrimiçi mod ekler. Bu mod aracılığıyla Twilight Princess, 16 oyuncuya kadar oynanabilir ve hem bir düşman rastgeleleştiricisi hem de bir çarpanla birlikte gelir.

Aşağıda Alacakaranlık Prensesi’nin bu çevrimiçi modunun çalışır haldeki bir fragmanını ekledik. Zelda hayranlarının bunu takdir edeceğinden oldukça eminiz. Söylendiği gibi bu mod, oyunun yalnızca Gamecube sürümüne yöneliktir ve Wii veya Wii U sürümleriyle çalışmaz.

Yazma sırasında Twilight Princess Online modu Patreons için erken erişim yoluyla mevcuttur. Neyse ki mod geliştiricisi, modu 2024 yazında herkes için ücretsiz olarak yayınlamayı planlıyor. Eğer imkanınız varsa, bu etkileyici moda mutlaka göz atın.

The Legend of Zelda: Twilight Princess, ilk olarak 2006 yılında Nintendo GameCube ve Nintendo Wii için farklı nesiller arası bir oyun olarak piyasaya sürüldü. Oyun, 2016 yılında Wii U için bir HD remaster’ı aldı. Bugüne kadar hayranlar hâlâ yeni bir sürüm bekliyor. Oyunun Nintendo Switch için The Wind Waker ile birlikte piyasaya sürülmesi. 2006’daki orijinal basın bülteninin bir bölümünü aşağıya ekledik:

“Kendimizi bir kez daha Hyrule’un mistik diyarında buluyoruz. Bu kez ülke şimdiye kadar karşılaştığı en büyük tehlikeyle karşı karşıyadır ve kahramanımız bir kovboy olarak hayatını geride bırakmalı ve onu götürecek bir maceraya atılmalıdır. Link, Hyrule’ün kraliyet ailesine bir hediye götürmek üzere gönderilir ancak ayrılmadan önce köyde bir trajedi yaşanır ve Hyrule’u kaplayan bir alacakaranlık kasvetine sürüklenir. bir kurda dönüşür ve yakalanır. Midna adında gizemli bir figür, onun kurtulmasına yardım eder. Onun büyüsünün yardımıyla ülkeyi gölgelerden kurtarmak için yola çıkarlar.”

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

heyecangenel-17