Dünyası Pasifik Yolu hayranlıkla bakmanızı sağlayacak manzaralar ve sahnelerle hem ürkütücü hem de büyüleyici. Yine de ister çevreden ister meydana gelen tuhaf anormalliklerden olsun, her köşede gizlenen sayısız tehlike var.

Pacific Drive rehber merkezimiz, bu zorlu roguelite oyununda hayatta kalmak için ihtiyacınız olan tüm ipuçlarını içeriyor.

Şimdi oynuyor: Pacific Drive – Sür, Hayatta Kal, Tekrarla – Oyun Fragmanı

Pacific Drive kılavuzları merkezi

Yeni başlayanların kılavuzu – Daha başarılı koşular yapmak istiyorsanız tüm detayları öğrenin. Ölümcül vahşi doğada hayatta kalmanıza yardımcı olacak çeşitli ipuçlarımız var.

Temel bilgiler: Araba tamir kılavuzu – Pacific Drive’da arabanızı tamir etmeniz gerektiğinde en önemli kavramları tartışıyoruz. Evet, bir sürü araba sorunuyla karşılaşmanız kaçınılmaz.

Temel bilgiler: Anomaliler ve düşmanlar – Bu Pasifik Sürüşü rehberi, yürüyüşleriniz sırasında karşılaşacağınız çeşitli anormallikler, tuhaf yaratıklar ve tehlikelerden bahsediyor.

Temel bilgiler: Envanter depolama – Çok fazla malzeme ve kaynak toplayacaksınız ama soru hala geçerli: Hepsini taşıyacak ve saklayacak yeterli alanınız var mı?

Kaynaklar ve parçalar: Yakıt – Yakıt oyundaki en önemli kaynaktır. Depoda çok fazla gaz kalmasını istiyorsunuz. Aksi takdirde maceranız oldukça hayal kırıklığı yaratan bir sonla sonuçlanabilir.

Kaynaklar ve parçalar: Farlar, El Fenerleri ve İşaret Fişeği – İster gece yolculuk yapıyor olun ister zifiri karanlığa neden olan bir değiştirici olsun, yolunuzu yönlendirecek ışık kaynaklarına sahip olmanız zorunludur.

Kaynaklar ve parçalar: Elektronik ve Devre Kartları – Harekata bazı köhne mekanizmalar ve malzemelerle başlasanız da, daha yüksek seviyeli bileşenler elde etmeniz kaçınılmazdır.

Cihazlar: Madde Yapıbozucu ve Çöp İncileri – Bu özel makine, ihtiyacınız olmayan parçaları geri dönüştürerek, işçilik amacıyla kullanılabilecek kaynakları ortaya çıkarır.

İlerleme: Orta Bölgeye nasıl ulaşılır – Kokuşmuş bataklıkları ve tehlikeli anomalileriyle Orta Bölge’ye ulaştığınızda daha da fazla zorluğa hazır olun.

İlerleme: Auto Shop tuş takımı kapısının kilidini açma – Muhtemelen Auto Shop’taki bu kilitli kapıyı nasıl açacağınızı merak ediyorsunuz. İşte cevaplarımız burada.

Pacific Drive kılavuz merkezimize daha fazla makale eklemeye devam edeceğiz, bu yüzden bizi izlemeye devam edin.oyun-1