Geçen hafta, indirimli üst düzey telefonu ücretsiz bir çift birinci sınıf gürültü önleyici Bose kulaklıkla bir araya getiren Motorola Edge+ (2023) promosyonunu rakipsiz olarak etiketlediğimizi hatırlıyor musunuz? Kendimizle çelişme ve sevgili pazarlık avcısı okuyucularımızın gözünde amatör gibi görünme riskiyle birlikte, bugün burada aynı telefondaki en son anlaşmanın önceki teklifi geride bırakarak aslında imkansızı başardığını tartışmak için buradayız.

Bunun nedeni, geçen yılki 6,67 inç Edge Plus’ın bir kez daha güzel bir indirimle satılmasıdır. ile ekstra bir tatlandırıcı da dahil ve bu sefer söz konusu bedava, günlük Android kullanıcısı için inkar edilemez derecede daha çekici görünüyor.

Herkesin yeni kulaklıklara ihtiyacı olmasa da ve bazılarınız muhtemelen o ürün kategorisinde ne tür bir stil veya uyum tercih ettiğiniz konusunda çok güçlü fikirlere sahip olsa da, yeni bir tableti iyi bir şekilde kullanamayan birini bulmak zordur. Özellikle oldukça güçlü MediaTek Helio G99 işlemciye ve mükemmel pil ömrüne sahip 11,5 inç büyüklüğündeki Lenovo Tab P11 Gen 2.

Normalde tek başına 199,99 dolara mal olan bu şey şu anda kilidi açılmış 512 GB Motorola Edge+ (2023) telefonla birlikte toplam 647,99 dolar fiyatla paketleniyor. Bu, Motorola’nın yalnızca Snapdragon 8 Gen 2 destekli telefon için düzenli olarak ücretlendirdiğinden 152 dolar daha az, bu da burada toplamda 350 dolardan fazla tasarruf etmek istediğiniz anlamına geliyor… eğer acele ederseniz.
Teknik olarak, bu yeni ve bildiğimiz kadarıyla benzeri görülmemiş anlaşma, 26 Şubat’ta sona ermesi planlanan “Vergi Sezonu” kampanyasının bir parçası, ancak Motorola’nın envanterinin (her iki cihaz için de) o zamana kadar sabit kalacağının garantisi yok. İşin güvenli tarafında olmak için, piyasadaki en iyi Android telefonlardan birinde harcamalarınızı minimumda tutmak istiyorsanız bugün acele edip tetiği çekmek isteyebilirsiniz. Ve yüksek bütçeli bir tablet seçeneği size eğlenceli bir şeymiş gibi geliyor.telefon-1