Nightingale’de Essence Dust’ı nasıl elde edersiniz? Yeni hayatta kalma oyunu, sayısız farklı işçilik ve inşa becerisine sahip olup, diyarları geçmeyi ve kaynakları toplamak için biyomları keşfetmeyi hayatta kalmaya yaklaşmanın son derece benzersiz bir yolu haline getiriyor. Nightingale’de geçirdiğiniz süre boyunca teçhizatınızın, silahlarınızın ve zırhınızın tamamının onarılması gerekir, ancak bir tezgah veya özel hazırlanmış çekiç kullanmaktan farklı olarak Nightingale, Essence Dust kullanmanızı gerektirir.

Artık Nightingale’in çıkış tarihi geldi; Nightingale bölge kartlarının nasıl çalıştığı ve donanım derecelendirmenizi nasıl artıracağınız da dahil olmak üzere Nightingale’in ilk oyununda hayatta kalmak için ne gerektiğini öğrenmek için oyunda zaman harcadık. Ancak Essence Dust’ı bulmakta sorun yaşıyorsanız veya hangi öğelerin en çok toz ürettiğini bilmek istiyorsanız şu ana kadar bildiklerimizi burada bulabilirsiniz.

Bülbül’de Öz Tozu nerede bulunur?

Essence Dust, Puck’ın eğitiminde ziyaret etmekle görevlendirildiğiniz üçüncü bölge olan Bataklık bölgesinde birkaç eğitim görevini tamamladığınızda açılır. Essence Dust, envanterinizdeki eşyalardan çıkarıldığı için her yerde bulunabilir.

Essence Dust’ı çıkarmak için envanterinize gidin ve tozunu almak istediğiniz öğeye sağ tıklayın, ne kadar toz çıkarabileceğinizi göreceksiniz. Bazı öğeler diğerlerinden daha fazla toz üretir; bitki ve çiçeklerin en fazla Öz Tozu ürettiğini ve keşfettiğimiz diyarların çoğunda yerlerinin kolayca tespit edildiğini gördük.

Nightingale'deki eşyalar Essence Dust kullanılarak nasıl onarılır

Bülbülde Esans Tozu Ne İçin Kullanılır?

Essence Dust, zamanla ve savaşta yıpranan teçhizat gibi eşyaları onarmak için kullanılabilir. Tüm öğeleri otomatik olarak onarmak amacıyla Essence Dust’ı kullanmak için envanterinize gidin ve alttaki ‘Tümünü Onar’ düğmesine tıklayın. Ne kadar toza ihtiyacınız olduğunu ve buna sahip olup olmadığınızı gösterir.

Essence Dust aynı zamanda Essence Trader’larda diyarlarda bulunabilecek dikiş makinesi, iş istasyonları, büyütmeler ve iyileştirmeler için planlar satın almak için de kullanılabilir.

Artık Nightingale’de Essence Dust’ı nasıl bulacağınızı ve eşyaları onarmak için kullanacağınızı biliyorsunuz; işte karşılaşmayı bekleyebileceğiniz tüm Nightingale boss’ları.oyun-2