Realmic Transmutor Nightingale’de nasıl çalışır? Inflexion’ın yeni hayatta kalma oyununun güzelliği, dünyanızı bir anda değiştirme ve değiştirme yeteneğidir. Realm kartlarını toplayarak yeni destinasyonlara seyahat edebilir veya mevcut yerinizi değiştirebilirsiniz ancak bunun bir bedeli vardır.

Nightingale Realmic Transmutor, dünyanızı değiştirmek istiyorsanız bulmanız gereken cihazlardan biridir. Nightingale’i ister çok oyunculu ister tek başınıza oynuyor olun, muhtemelen bu cihazların neler yapabileceğini ve bunları nasıl kullanabileceğinizi bilmek isteyeceksiniz.

Bülbül Realmik Dönüştürücü nedir?

Realmic Transmutor, Nightingale’de mevcut Bölgenizi daha iyi veya daha kötü yönde değiştiren Küçük kartları eklemek için kullanılır.

Nightingale’de o kadar çok Realm kartı var ki henüz hepsini bulamadık. Ancak bulduklarımız oldukça ilginç görünüyor. Minor Realm kartları, yeteneklerinizi, dünyayı, düşmanlarınızı, hasadınızı ve daha fazlasını değiştirmek için Realmic Transmutor’a alınabilir.

Bülbül Realmik Dönüştürücü

Düşme hasarı hızımızı, sıçrama hızımızı ve dayanıklılığımızı olumsuz yönde etkileyen, ancak bizi büyük ölçüde artan yakın dövüş hasarı ve topladığımız her şey için çok daha yüksek verimle ödüllendiren Küçük bir kart denedik. Başka bir kartta kana susamış düşmanların haritayı doldurduğu görülüyordu ancak onları öldürerek elde edilen eşyalar normalden çok daha yüksekti. Bu şekilde Nightingale’in dünyası, uygun gördüğünüz şekilde manipüle edebileceğiniz gerçek anlamda sizindir.

Haritanızda işaretlendiğinden, Nightingale’de bir Realmic Transmutor’u oldukça kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Artık Realmic Transmutor’u nasıl kullanacağınızı bildiğinize göre, tüm Nightingale Realm Kartlarını ve oyununuzu nasıl etkilediklerini öğrenmek isteyebilirsiniz. Donanımınızın ayakta kalması konusunda endişeleniyorsanız Nightingale sistem gereksinimlerine de sahibiz.oyun-2