(Plus olmayan) Motorola Razr (2023), paranın 2024’te satın alabileceği en iyi katlanabilir telefon mu? Muhtemelen değil. Ancak farklı tüketicilerin farklı ihtiyaçları ve tercihleri ​​vardır, farklı finansal kaynaklardan bahsetmeye bile gerek yok ve eğer Galaxy Z’ye 900 doların üzerinde harcama yapmaya gücü yetmeyen (veya sadece istemeyen) kategoriye aitseniz Galaxy Z Fold 5 için önemli ölçüde daha fazlasını bir kenara bırakın, Flip 5, bu Snapdragon 7 Gen 1 orta korucu, yukarıdaki tanrılardan bir hediye gibi hissedebilir.

Normalde oldukça makul bir fiyatla 699,99 $ olarak fiyatlandırılan ve son birkaç ayda görünüşte rakipsiz ve karşı konulması zor olan 499,99 $’a düşürülen, kilidi açılmış üçüncü nesil Razr (Plus’ı tutun) şu anda daha da düşük ve daha zor bir fiyata satılıyor. 404,99 doları reddediyorum.

Bu olağanüstü ve bildiğimiz kadarıyla eşi benzeri görülmemiş yeni promosyonun (en iyi ihtimalle) birkaç günden fazla sürmesi pek olası değil; bu nedenle, modernize edilmiş Android çalıştıran kapaklı telefonlara aşık bir pazarlık avcısıysanız, bu muhtemelen iyi bir fırsattır. Acele edin ve dört farklı Razr (2023) renk seçeneğinden favorinizi Motorola.com/us sepetinize tam olarak aynı oldukça indirimli fiyata ekleme fikri.

Merak ediyorsanız, bunlar Adaçayı Yeşili, Vanilyalı Krema, Yaz Leylağı ve Kiraz Çiçeğidir ve her model inkar edilemez bir şekilde bir öncekinden daha gösterişlidir; ofisinizde, okulda veya okulda bolca ilgi göreceğinizi garanti eder. Elinizde ya da kulağınızın yanında bu kötü çocukla sokaklarda yürürken bile.
Bugün benzer fiyatlara satılan en iyi orta sınıf telefonların aksine, Motorola Razr (2023) bir değil iki ekranla geliyor; en büyüğü aslında ondan daha büyük. Z Çevirme 5‘nin birincil ekranı, en küçüğü ise önemli ölçüde daha az dikkat çekicidir ancak yine de birçok farklı senaryo ve kullanım durumunda oldukça kullanışlıdır.

Pil ömrü açısından da öne çıkan Plus Razr olmayan model, muhtemelen kamera özellikleriyle sizi etkilemeyecektir, ancak bunun nedeni… fiyatı yalnızca dört Benjamin’in biraz üzerinde! Katlanabilir ekranıyla!! Ve “mükemmel cepte taşınabilen” bir tasarım!!! Ve havalı vegan deri kaplamalı birinci sınıf alüminyum gövde!!!! Bu fiyat noktasında daha ne isteyebilirsiniz ki?telefon-1