Birkaç yıldır dünyanın en güvenilir (ve üretken) mobil teknoloji sızdırıcılarından biri olarak bilinen Steve Hemmerstoffer, birkaç hafta önce sahte olduğu kısa sürede kanıtlanan ve konuyla ilgili olduğu iddia edilen Hiçbir Şey Telefonu (2a) render’ıyla alışılmadık bir şekilde topu düşürdü. telefonun üretim öncesi sürecinde değerlendirilen ve sonuçta reddedilen bir tasarıma.

İşte bu… umarım

Bu yeni sızdırılmış ürün tasvirleri grubunun gerçekliğini doğrulamanın da elbette bir yolu olmasa da, bunlar kesinlikle Nothing’in “Taze Gözler” sloganına uyuyor ve önceki görsellerden çok daha farklı ve göz alıcı görünüyor.

Bu sefer herhangi bir şeyin yanlış olduğu ortaya çıkarsa, muhtemelen, örneğin Hiçbir Şey Telefonunun (2a) arkasındaki iki atıcının yatay hizalaması veya varlığı gibi önemli bir şeyden ziyade küçük ayrıntılar hakkında konuşacağız. türünün tek örneği olan dairesel kamera adasının etrafında glif ışıklar var.

Sevin ya da nefret edin, bu kötü çocuğun arka paneli kesinlikle… orijinal, “normal” Hiçbir Şey Telefonu 2’nin arkadan görünüşüyle ​​karşılaştırıldığında bile. Görüntüleme sensörlerinin boyutu, yaklaşmakta olan orta seviye modelin fotoğrafçılık performansı departmanında zorlanmayacağını güçlü bir şekilde gösteriyor; bu teori, her iki arkaya bakan kameranın da 50 MP çözünürlük sunmasını gerektiren bir dizi söylenti tarafından destekleniyor.
Ön tarafta, diyagonal olarak 6,7 inç boyutunda bir ekranı çevreleyen zarif ince çerçeveler ve aynı 32MP selfie’yi barındırmak için söz konusu ekranın üst kısmının ortasında bulunan bir delik ile beklenecek pek fazla beklenmedik (veya alışılmadık) şey yok. markasız Nothing Phone 2 olarak snapper.

Tabii ki, ilk etapta dikkat çekmeyen ekranı fark etmek için telefonun arkasındaki yarı şeffaf tasarımdan (2a) başınızı çevirmeniz gerekecek; özellikle de bu iki kameranın da iyi olabileceği göz önüne alındığında, söylenmesi yapmaktan daha kolay görünüyor. inkar edilemez derecede hipnotik bir şekilde size bakıyorlarmış gibi hissedin.

Beklenen özellikler ve fiyatlandırma

Yeni sızdırılan Hiçbir Şey Telefonu (2a) tasarımını ister ilgi çekici, ister… tüyler ürpertici buluyor olun, şu anda telefonun söylentilere konu olan değer teklifine bakmanın tek bir yolu var: hayranlık ve keyifle.

En son dedikodular doğru çıkarsa, burada 2024’te en iyi bütçeye sahip 5G telefon unvanı için çok güçlü bir adayla karşı karşıyayız; bu adayın Hindistan’da kabaca 290 $ eşdeğerinden başlaması ve 8 GB RAM (128 GB) ile başlaması bekleniyor. gigalarca dahili depolama alanı, son derece hızlı 45 W şarj teknolojisiyle donatılmış 5.000 mAh kapasiteli pil, FHD+ ekran çözünürlüğü, 120 Hz yenileme hızı desteği ve özel Nothing OS 2.5 dokunuşuyla önceden yüklenmiş Android 14 yazılımı.

Belki de bugün açıklanan en önemli teknik detay, henüz piyasaya sürülmemiş bir MediaTek Dimensity 7200 Pro işlemcinin olası kullanımıdır; bu, Carl Pei’nin, Nothing Phone’un (2a) içine gireceği söylenen “standart” Dimensity 7200’ü uzun süre reddetmesini doğrular niteliktedir. biraz zaman var.

Evet, Hindistan ve ABD çok farklı iki pazar, bu da bize Nothing Phone’un (2a) giriş seviyesi konfigürasyonda Amerika Birleşik Devletleri’nde en az 400 $ geri vermesini ve 256 GB depolama ve 12 GB RAM ile çok daha fazlasını beklememizi sağlıyor. Daha da kötüsü, ABD’deki kullanılabilirliğin hemen “sınırlı” olduğu ve gelecekte büyük ölçüde iyileşme ihtimalinin düşük olduğu söyleniyor, ancak elbette bu, uygun fiyatlı telefonun başka yerlerdeki kitlesel çekiciliğine zarar vermemeli.telefon-1