Yumruklarıyla boğumları

Ekran görüntüsü: Paramount+

Hayranlar Aralık ayındaki büyük ekran vizyonunu beklerken Kirpi Sonic 3daha fazla dünya inşası geliyor eklemlerikinci ve üçüncü arasında geçen bir spin-off yayın dizisi sonik filmler. Paramount+, aşağıdakileri gösteren resmi fragmanı paylaştı: Eklemler (Idris Elba) Adam Pally’nin Şerif Yardımcısı Wade Whipple ile isteksizce bir araya gelerek Dünya’daki hayata uyum sağlarken.

Eklem Serisi | Resmi Fragman | Paramount+

Geri kalanı topluluk kadrosu Bu “altı bölümlük etkinlik” için Cary Elwes, Tika Sumpter, Julian Barratt, Christopher Lloyd ve daha fazlası yer alıyor; bunlara Sonic the Hedgehog rolündeki Ben Schwartz da dahil.

Resmi logline: “Yeni canlı aksiyon dizisi, Wade’i (Adam Pally) himayesi altında eğitmeyi ve ona dünyanın yollarını öğretmeyi kabul eden Knuckles’ın (Idris Elba) komik ve aksiyon dolu bir kendini keşfetme yolculuğunu konu alacak. Ekidna savaşçısı.”

Bunun nasıl gittiğini öğrenin (fragman şunu önerir: sürü şakşak geliyor) ne zaman eklemler 26 Nisan’da ABD ve Kanada’da Paramount+’ı vuracak; Paramount+’ın mevcut olduğu dünyanın başka yerlerinde 27 Nisan’da gelecek ve Japonya tarihi ise 2024’ün sonlarında gelecek. Kirpi Sonic 3, 20 Aralık’ta sinemalarda.


Daha fazla io9 haberi mi istiyorsunuz? En son gelişmeleri ne zaman bekleyeceğinizi öğrenin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlanıyor, sırada ne var Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7