MCU'nun kahramanları Hollywood Bowl'a doğru yarışıyor.

MCU’nun kahramanları Hollywood Bowl’a doğru yarışıyor.
Resim: Marvel Stüdyoları

Marvel Stüdyolarının Hayranları Uçuşlara bakmaya başlasan iyi olur çünkü bu ağustos ayında kaçırılmayacak bir mega etkinlik gerçekleşecek: “Marvel Studios’ Sonsuzluk Efsanesi Konser Deneyimi” Los Angeles, CA’daki Hollywood Bowl’da. Bu, 23 filmden oluşan destanı kutlayan bir müzik gecesi. 11 yıl— 2008’le başladı Demir Adam ve 2019’la sona erdi Yenilmezler: Oyunun Sonu.

“Bu hikayeleri daha önce gördüğünüzü düşünebilirsiniz ama hiç böyle görmediniz” Bowl sitesi diyor. “Marvel’da canlı bir konsere ve sinematik yolculuğa birlikte çıkarken Los Angeles Filarmoni Orkestrası’na katılın. Sonsuzluk Efsanesi— Tesseract’ın Asgardlılar tarafından Dünya’da saklanmasından başlayıp Tony’nin nihai fedakarlığına kadar — yepyeni bir bakış açısıyla.”

Konser iki gece gerçekleştirilecek: 30 Ağustos Cuma ve 31 Ağustos Cumartesi, her ikisi de saat 20:00 PT’de. Bu bireysel konserin biletleri henüz satışta değil (7 Mayıs’ta gerçekleşecek), ancak birden fazla konser için bilet paketi satın almak istiyorsanız o tarihten önce de seçenekler var. KAFA daha fazla ayrıntı için bu sayfaya.

Marvel canlı etkinliklerle suları test etti 2021’de geri döndük ne zaman yaptı Siyah Panter Bowl’da konserdeydim ama bu sadece canlı orkestra eşliğinde oynanan bir filmdi. Bu, belki tüm filmlerden olmasa da çoğundan müzik alacak gibi görünüyor. Ayrıca konser Hollywood’da olacağı için sürprizlerin de olacağını tahmin etmek gerekiyor.

Konserle ilgili detaylı bilgi için; resmi sayfasını ziyaret edin.


Daha fazla io9 haberi mi istiyorsunuz? En son gelişmeleri ne zaman bekleyeceğinizi öğrenin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlanıyor, sırada ne var Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.

genel-7