Özet

  • John Green’in bir sonraki film uyarlaması, Kaplumbağalar Baştan Aşağıonaylandı ve bu yıl Max’te yayınlanacak.
  • Filmin başrollerinde Isabela Merced ve Felix Mallard’ın da bulunduğu sağlam bir yapım ekibi ve oyuncu kadrosu var.
  • Kaplumbağalar Baştan Aşağı Akıl sağlığını gerçekçi bir şekilde tasvir etmesiyle övgü alan film, OKB ve kaygı konusunda farkındalık yaratmayı amaçlıyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Yıldızlarımızdaki Hata yazar John Green bir sonraki film uyarlamasının, Kaplumbağalar Baştan Aşağı, bir yayın penceresi aldığı ve eve yayın yaptığı için resmi olarak gerçekleşiyor. Green en çok arkasındaki yazar olarak bilinir. Yıldızlarımızdaki HataAnında en çok satanlar listesine giren ve 2014’te hem eleştirel hem de ticari açıdan başarılı bir filme dönüştürülen film. Şimdi, 2017’de çıkan romanı Kaplumbağalar Baştan Aşağı TV’ye veya filme uyarlanacak beşinci YA kitabıdır.

Yeşil heyecan verici bir güncellemeyle Instagram’a taşındı Kaplumbağalar Baştan Aşağı’yayın penceresi ve yayın platformu.

Her ne kadar film uyarlaması 2017’den bu yana geliştirilme aşamasında olsa da Green, bir filmin vizyona girecek tüm aşamalardan geçip geçmeyeceğini söylemenin her zaman zor olduğunu belirtti. Ancak artık şunu doğruladı: Bu yıl Max’te gösterime girmesi planlandığı için film resmi olarak yapılıyor.


Kaplumbağalardan Baştan Aşağıya Ne Beklenmeli?

Green hayranları için öğrenmesi oldukça heyecan verici Kaplumbağalar Baştan Aşağı Yıllar süren gelişimin ardından nihayet gerçeğe dönüşüyor. Film ilk olarak 2017 yılında Fox 2000 tarafından satın alındı ​​ve yapımcılığını Green’in daha önceki iki uyarlaması olan 2014 yapımı Temple Hill Entertainment üstlenecek. Yıldızlarımızdaki Hata ve 2015’ler Kağıt kasabalar. Üretim ekibini hızla topladı. Herşeyden Sonra yönetmen Hannah Marks filmi yönetmeye aday gösterildiVe Bu biziz ortak dizi sorumluları Elizabeth Berger ve Isaac Aptaker senaryoyu birlikte yazdı.

2022 yılına kadar Kaplumbağalar Baştan Aşağı‘in oyuncu kadrosu onaylandı. Bizden geriye kalanlar 2. sezon Isabela Merced ve Ginny ve GürcistanAza ve Davis’in başrolleri için Felix Mallard seçildi, sırasıyla. Yönetmen Marks ayrıca filmde Applebees restoranı Aza’nın müdavimi olan garson Holly’yi canlandıracak. Cree Cicchino, Aza’nın arkadaşı Daisy rolünü üstlenirken Judy Reyes, Aza’nın annesi Gina’yı canlandırıyor. Kadroyu tamamlayanlar ise henüz açıklanmayan rollerde Maliq Johnson, Poorna Jagannathan ve J. Smith-Cameron.

Film nihayet Max’te bir dağıtımcı bulduğundan bir fragman ve çıkış tarihi yakında çıkacak gibi görünüyor. Konusal olarak, Film, OKB ve kaygı sorunu yaşayan bir lise öğrencisi olan Aza’yı konu alacak. ancak ikili, onun milyarder kaçak babasını bulmak için yola çıkarken Davis’le bir bağlantı kurar. Kaplumbağalar Baştan Aşağı OKB ve anksiyete ile yaşayan kişilerin deneyimlerini gerçekçi bir şekilde yansıttığı için eleştirmenlerden büyük övgü aldı ve yakında vizyona girecek filmin ruh sağlığı konusunda farkındalık yaratmaya devam etmesi bekleniyor.

Kaynak: Yeşil John/Instagram

sinema-1