CD Projekt Red’in bir sonraki The Witcher destanını beklerken serinin en son girişini tekrar oynamak isteyenler The Witcher 3 Eternal Hunt moduna göz atmak isteyebilir.

Mod yapımcısı ‘apokryphos’ tarafından yeni piyasaya sürülen “Ebedi AvThe Witcher 3: Wild Hunt’ın PC versiyonu için olan mod, mod geliştiricinin “Gelişmiş Savaş Sistemi” modunun devamı niteliğindedir. Bu mod, oyunculara oyun içindeki tüm insansı NPC savaş animasyonlarını kullanma yeteneği kazandırmayı amaçlamıştır.

Bu yeni revizyon modu, birçok yeni animasyon, sahne, düşman, öğe, zırh, silah, bilgi, efekt, sahte görevler ve daha fazlasını içeren bir içerik paketidir. Ek olarak, oyuncuların kullanımına 3D hud işaretleri, hava durumu sistemi, buz nefesi, kan ve vahşet sistemi, gerçek zamanlı meditasyon, giyilebilir cep eşyaları ve daha fazlasını içeren çeşitli karmaşık yeni destek sistemleri sunuyor. Mod geliştiricisinin belirttiği gibi, bu mod, oyunu kökten değiştirdiği için oyunu ilk kez oynayanlar için tasarlanmamıştır. Modder, “Bu mod, oyunu bitirmiş olan ve oyunu çok farklı bir şekilde tekrar deneyimlemek isteyenler için tasarlandı” diye yazıyor. “İlk kez oynanması kesinlikle önerilmez.”

Modder şunu ekliyor: “Bu arada [Eternal Hunt] Bir “revizyon” olarak değerlendirilebilir, bu başka hiçbir şeye benzemeyen bir revizyondur.”

Özelliklerin tam listesini şu adreste bulabilirsiniz: modun Nexusmods sayfası. Kesinlikle etkileyici bir revizyon paketi ve The Witcher hayranlarının bir sonraki Witcher oyununu beklerken bu modu beğeneceklerinden oldukça eminiz.

Bu modu denemek isteyen PC oyuncuları onu şuradan indirebilir: Nexusmod’lar burada. Her zaman olduğu gibi, sağlanan kurulum talimatlarını takip ettiğinizden emin olun.

The Witcher 3: Wild Hunt ve genişletmeleri artık dünya çapında PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X|S ve Nintendo Switch için mevcut. Oyun Mayıs 2015’te piyasaya sürüldü ve o zamandan beri 50 milyonun üzerinde kopya sattı.

Haber kaynağı: Aracılığıyla

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

heyecangenel-17