Riot yeni gibi görünen bir şeyi açıkladı efsaneler Ligi şampiyon Smolder’ı aradı. Minik ve pullu ama büyük hırslarla Spyro’nun hayranlığını yansıtıyor ve bir o kadar da şımarık.

Herkes League of Legends Sezon 14’e hoş geldiniz! Riot, birdenbire MOBA’nın en yeni şampiyonu gibi görünen şeyi ortaya çıkardı: Smolder adında küçük, ateş püskürten uyumsuz bir adam. 2024 League of Legends yapılacaklar listemde Spyro yoktu ama işte buradayız.

4 Ocak’ta “Smolder önemli bir olay” yazan bir tweet’te, ejderhalar hakkında çok güzel resimlendirilmiş bir hikaye görüyoruz (tabii ki Aurelion Sol da burada yer alıyor gibi görünüyor). Zamanın kertenkelesinin kendi şımarık üslubuyla resmettiği videonun sonunda nihayet Smolder’ı görebiliyoruz.

Mor kanatları ve süslemeleri olan koyu kırmızı pulların yanı sıra alevlerden yapılmış iki küçük boynuzu ve Charmander tarzı kuyruğuyla kesinlikle çok sevimli. Ve gerçekten demek istediğim, sevimli. Video sinir bozucu bir çığlıkla sona eriyor ve Smolder oldukça süslü görünen duvar halısında bir delik açmasına rağmen annesine “iyiyim” diye güvence veriyor.

Tepkiler tam da tahmin ettiğiniz gibi. En üstteki yorumda “O TATLI, ONU SEVİYORUM, YENİ MAIN” yazıyor ve Riot buna “en tatlısı” yanıtını veriyor. DiğerleriAncak daha insansı bir yüze sahip olmasından pek hoşlanmıyor ve “Neden ona insan yüzü verdin? Sadece bir ejderha burnuna sahip olmanın sorunu neydi?”

Şu anda Smolder hakkında başka hiçbir şey bilmiyoruz ama en sevdiğimiz Space Puppy’e nasıl tepki vereceğini görmek için sabırsızlanıyorum. Sonuçta Aurelion Sol çok daha yaşlı ama şımarık küçük esprileriyle bir o kadar da gaddar. Her iki durumda da, ejderhalara bayılan biri olarak bundan sonra ne olacağını görmek için sabırsızlanıyorum (lütfen ona destek olun, lütfen ona destek olun).

Bu arada, Dragonmancer’ı (Tranquillity Dragon Karma, seni seçiyorum) ve LoL seviye listesini almak için hangi League of Legends kostümlerinin şu anda indirimde olduğuna göz atacağım. Yeni sezona Smolder ile aynı küstahlıkla giriyorum.

14. Sezonun başlamasını beklerken, çeşitli günlük PC oyun haberlerini, kılavuzlarını ve incelemelerini göreceğiniz Google Haberler’de bizi takip ettiğinizden emin olun veya bizim haberlerimizi alın. PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.

oyun-2