Samsung, en son mutfak yeniliklerini fuarda sergileyecek CES 2024özellikli gelişmiş yapay zeka ve SmartThings bağlantısı kapsamlı bir gıda ve mutfak ekosistemi yaratmak — 2024 AI Family Hub+ Özellikli Özel 4 Kapılı Flex Buzdolabı Yeni AI Vision Inside özelliğiyle donatılmış ürün serisinin lideri.

Yeni teknoloji, ‘Vision AI’ özelliğini kullanarak buzdolabının içindeki ve dışındaki eşyaları tanıyan akıllı bir dahili kamerayı içeriyor.33’e kadar farklı taze gıda maddesini tanımlayın; Kullanıcılar son kullanma tarihi bilgilerini Family Hub+ ekranına manuel olarak ekleyebilir ve Buzdolabı, son kullanma tarihi yaklaşan ürünler için uyarı gönderir.

Yapay Zeka Aile Merkezine Sahip Özel 4 Kapılı Flex Buzdolabıyla Mutfak, (Resim: Samsung)

Anyplace İndüksiyonlu Ocak(7” LCD ekranla), Samsung’un endüksiyonlu sac bobin teknolojisini kullanarak tencere ve tavaların verimli ve kenarlıksız ısıtılmasını sağlayarak ekosistemi tamamlıyor.

Family Hub+, Anyplace İndüksiyonlu Ocak ve Sürgülü Ocaklardan erişilebilen Samsung Food uygulaması, tarifleri diyet gereksinimlerine uyarlamak için ‘Kişiselleştirme’ ve yemekteki yemek ve malzemeleri tanımak için ‘Resimden Tarife’ gibi yapay zeka destekli özellikler sunuyor. fotoğraflar.

Family Hub’da AI Vision Inside tarafından oluşturulan yemek listesi. (Resim: Samsung)

Bir merkez noktası görevi gören Family Hub+ ekranı, su filtresi durumunu izlemek için Buzdolabı Yöneticisi özelliğini içerir ve yedek parçaların kolayca satın alınmasına olanak tanır. Yapay zeka odaklı Özel buzdolabı ve Samsung Food, Samsung Health ile bağlantı kurar, Kullanıcıların sağlık bilgilerine dayanarak sağlıklı yemek tarifleri önermek.

Dokunma Görünümü özelliği, kullanıcıların Galaxy akıllı telefonlarını Family Hub+ ekranına yansıtmasına olanak tanıyarak rahatlığı artırıyor. Üstün mutfak deneyimleri sunmaya odaklanan Samsung, yapay zeka tabanlı gıda ekosistemini kullanıcılar için genişletmeyi hedefliyor.

CES 2024 katılımcıları bu yenilikleri Samsung standında deneyimleyebilecek. Ürünler, şirketin yemek ve mutfak deneyimlerini geliştirmek için en son teknolojiyi kullanma konusundaki kararlılığını gösteriyor.

Dosyalandı Ev. Yapay Zeka (Yapay Zeka), CES, CES 2024, Editorpick, Samsung ve Akıllı Ev hakkında daha fazlasını okuyun.genel-1