Hideo Kojima A24 ile takım olacak Ölüm Kıyısı film. Alexander Siddig katılacak Temelüçüncü sezonunda John Waters da katılacak Chucky‘S. Ayrıca yeni bir görünüm daha Doktor Kim Noel özel. Bana göre, spoilerım!

Apple Murderbot Diaries'i TV'ye Getiriyor başlıklı makale için resim

Triton

TR Freya Allen, Josh Whitehouse, Raff Law, Elsie Hewitt, Thalia Besson ve müzisyen Malcolm McRae’nin başrolde yer alacağı bildiriliyor. TritonYönetmen Janell Shirtcliff’in şu anda Yunanistan’ın Atina kentinde çekimleri yapılan fantastik bir korku filmi. Yunan mitolojisinden esinlenilen hikayenin, “Yunanistan’da tatil yapan üç gencin” göründüğünden çok daha fazlası olduğunu kanıtlayan üç karizmatik genç adamla ters düşmesiyle ilgili olduğu söyleniyor.


Velvet Lounge’un Vampirleri

Son teslim tarihi ayrıca Mena Suvari, Stephen Dorff, Dichen Lachman, Rosa Salazar, Lochlyn Munro, India Eisley, Sarah Dumont, Mark Boone Jr., Tom Berenger, Timothy V. Murphy, Sherman Augustus ve Tyrese Gibson’ın rol alacağını bildirdi. Velvet Lounge’un VampirleriAdam Sherman’dan bir korku-komedi (Bu Oyunun Adı Cinayet) şu anda Georgia’da çekim yapıyor. Hikaye, “ölümcül bir düşmanla bir savaşa kilitlenmiş haldeyken modern dünyayla ve kendi ölümleriyle yüzleşmeye çalışan” bir “kan emiciler topluluğunun” hikayesini anlatıyor. Yönetmen Adam Sherman bir basın açıklamasında ayrıca Macar seri katil Kontes Elizabeth Báthory de Ecsed’in davada bir şekilde önemli bir rol oynayacağını açıkladı.


Yetim 3

Yakın zamanda yapılan bir röportaj sırasında TRyönetmen William Brent Bell (Oğlan) şu anda üçüncü bir taksit geliştirdiğini açıkladı Yetim franchise.

Şimdi üçüncüsünü geliştiriyoruz. Franchise’ın kural kitabı her şeyin mümkün olduğu yere kadar açıldı. Zaten sürecin neresinde olduğumuzu bildiğimden, bizi bekleyen sürprizler ve dönüşler beni son derece heyecanlandırıyor.


Ölüm Kıyısı

A24 yaklaşan projede Hideo Kojima ile ortaklık kurdu Ölüm Kıyısı film.


Tüm Komşuları Yok Et

Ayrıca bir fragmanımız da var Tüm Komşuları Yok EtJonah’ın nereden geldiği Gizem Bilim Tiyatrosu 3000 Gürültülü komşularını kazara öldüren bir müzisyeni canlandırıyor. Alex Winter, Thoman Lennon, Kiran Deol, Christian Calloway, Randee Heller, DeMorge Brown, Jon Daly ve Phil Hendrie başrollerde.

Tüm Komşuları Yok Et | Resmi Fragman | Yakında Ürperecek


Chucky

Haftalık eğlence John Waters’ın geri döneceğini bildirdi Çocuk oyuncağı Good Guy bebeklerinin münzevi yaratıcısı Wendell Wilkins rolünde, filmin ikinci yarısında Chuckyüçüncü sezonu.


Temel

Son teslim tarihi ayrıca Alexander Siddig’in oyuncu kadrosuna katıldığını bildirdi Temelüçüncü sezonunda “kendi kendini yetiştirmiş bir psikotarihçi ve Hari Seldon’un sıkı bir hayranı” olan Dr. Ebling Mis rolünde.


Cinayet robotu

Son teslim tarihi ayrıca raporlar Apple TV+ sipariş verdi Cinayet robotuMartha Wells’in Hugo ve Nebula Ödüllü kitap serisine dayanan on bölümlük bir bilim kurgu draması, Katil Robot Günlükleri. Yapımcılığını Alexander Skarsgård’ın, Chris ve Paul Weitz’le birlikte üstlendiği dizi, “insan duygularından dehşete düşen ancak savunmasız ‘istemcilerine’ kapılan, kendi kendini hackleyen bir güvenlik androidi (Skarsgård)” üzerine odaklanıyor. Murderbot’un özgür iradesini saklaması ve tehlikeli bir görevi tamamlaması gerekiyor, oysa asıl istediği tek şey yalnız bırakılıp fütüristik pembe dizileri izlemek ve evrendeki yerini bulmaktır.”


Doktor Kim

Nihayet, Disney+ bu yılki “The Church on Ruby Road” için yeni bir fragman daha yayınladı. Doktor Kim Noel özel.

Doctor Who Tatil Özel: Ruby Yolu’ndaki Kilise | Tanıtım | Disney+


Daha fazla io9 haberi mi istiyorsunuz? En son gelişmeleri ne zaman bekleyeceğinizi öğrenin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlanıyor, sırada ne var Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7