Google Play Point Planı’na aşina değilseniz Google’ın açıklamasına izin verelim. “Google Play’de harcadığınız her 1 ABD doları için 1 puan kazanmaya başlarsınız. Bir takvim yılı içinde yeterli puan topladığınızda seviye atlarsınız, bu da size daha fazla puan ve avantaj sağlar. Seviyeniz ne kadar yüksek olursa, o kadar çok puan kazanırsınız. para kazanmak.” Yine, indirimlerden yararlanma şansına sahip olmadan önce Altın seviyesine ulaşmanız gerekecek. Piksel 8 çizgi ve Piksel Tablet.
Gümüş seviyesine ulaştığınızda Google Play Store’da harcadığınız her dolar için 1,1 puan alırsınız. Gold üyeler Play Store’da harcadıkları her dolar için 1,2 Play Puanı kazanırken Platinum üyeler harcadıkları her dolar için 1,4 Play Puanı kazanırlar. Uygulama veya oyun satın alarak puan kazanabileceğiniz gibi, uygulama içi veya oyun içi satın alma işlemleri yaparak ve Google Pay ile Play Store’daki abonelikler ve kitaplar için ödeme yaparak da Play Puanları ekleyebilirsiniz.

En az 600 puana veya daha yüksek bir seviyeye sahip bir Gold üyeyseniz Play Puanlarınızı, bir telefonun veya tabletin tam perakende fiyatının %40’ını alan Pixel indirimleri için kullanabilirsiniz. İndirimlerle birlikte 128GB Piksel 8 fiyatı 699 $’dan 419,40 $’a ve 128 GB’a düşürüldü Piksel 8 Pro 999$’dan 599,40$’a düşürüldü. Puanlarla birlikte 128GB Piksel Tablet 499 dolardan 299,40 dolara düşürüldü.

Teklif 31 Aralık 2023’e veya stoklar bitene kadar geçerlidir.telefon-1