Ölümcül Şirket Geliştirici ‘Zeekerss’, kooperatif hayatta kalma korku oyunu için bazı yeni özellikler, denge değişiklikleri ve daha fazlasıyla bayram sezonunu kutlarken, 45. Yama geldi ve bu sizi ve arkadaşlarınızı her zamanki kadar korkutacak. Yeni öğeler, bir araknofobi modu ve hatta bazı harika tuş bağlantıları da var. Hadi konuya girelim.

Henüz Lethal Company’yi oynamadıysanız kesinlikle oynamalısınız. Yakınlık sohbeti, kliplerin çevrimiçi ortamda dolaştığını gördü ve gerçekten de göründüğü kadar eğlenceli ve kaotik bir korku oyunu. İşte Lethal Company’nin 45. yaması tam da bu noktada devreye giriyor, çünkü oyunda bir takım değişiklikler ve eklemeler yapıyor, eminim Zeekerss’ten daha fazlası da gelecek.

Lethal Company yaması 45 fragmanındaki yeni özelliklerden ve değişikliklerden bazılarını aşağıda görebilirsiniz.

Ölümcül Şirket Yaması 45

Zeekerss, Lethal Company’deki yenilikleri Steam’de gösterdi postalamakaşağıda sizin için parçaladık.

  • Kimya şişeleri, dramatik maskeler, silahlı fındıkkıranlar ve sprey kutuları ekler
  • Orman Devinden kaçınmak artık daha kolay
  • Radar güçlendiricilere flaş komutu ve gemiler için yeni bir sinyal çeviricisi eklendi
  • Tuş atama ayarları eklendi
  • Yer çekimi daha tehlikeli
  • Malikane haritası prosedür nesilleri iyileştirildi
  • Yeni Araknofobi modu

Tuş bağlantılarını ve araknofobi modunu oyunun ayarlarında kolayca bulabilirsiniz; güncellemenin geri kalanı ise Lethal Company’nin oynanışının anbean anıyla ilgilidir.

Dört kişiyle oynamak her zaman harika olsa da, lobilerin 32 oyuncuya kadar çıkmasına olanak tanıyan bu Lethal Company çok oyunculu modunu tavsiye etmeden duramıyorum. Bu kaostur, aptalcadır, ama aynı anda oynayabilen çok sayıda insan varsa, aynı zamanda çok da eğlencelidir. Ancak muhtemelen yama 45 için güncellenmesi gerekecek.

Oynamak istiyorsanız Lethal Company sistem gereksinimlerini sizin için hazırladık, aksi takdirde Lethal Company canavarlarının her birini ayrıntılı olarak açıkladık ve onlar tarafından öldürülmemenin en iyi yolunu anlattık.

Ayrıca günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için bizi Google Haberler’de takip edebilir veya pazarlık yapmak için PCGN fırsat takip aracımızı kullanabilirsiniz.oyun-2