Jurassic Park Hayatta Kalma

Sabre Interactive, Jurassic Park Survival’ı duyurdu ve adından da anlaşılacağı gibi oyun, dinozorlarla dolu dünyada hayatta kalmaya çalışırken hayatta kalma yönlerine odaklanacak. Aşağıdaki ilk fragmana göz atın:

Sabre Interactive’in Operasyon Direktörü Tim Willits, bu oyunla hedefin ikonik filmin büyüsünü yakalamak ve onu video oyunları dünyasına getirmek olduğunu paylaştı.

“Uzun süredir hayranları olarak Jurassic ParkBu heyecan verici yolculuğa çıkmaktan gerçekten onur duyuyoruz. Amacımız, uzun süreli geliştirme uzmanlığı ile kaynak materyale olan gerçek tutkuyu bir araya getirerek ikonik filmin büyüsünü ve harikasını yakalamaktır.”

Oyunun temel özelliklerinden bazıları aşağıda da vurgulanmıştır:

  • Isla Nublar’ı keşfedin – Oyuncular, tepkisel yaban hayatı, dinozorlar ve diğer şaşırtıcı tehditlerle dolu, tamamen gerçekleşmiş bir Isla Nublar’da maceraya atılacaklar. İkonik yüksek park kapılarından Ziyaretçi Merkezine ve ötesine kadar, Jurassic Park daha önce hiç olmadığı kadar canlanıyor.
  • Tarih Öncesi Yırtıcılardan Kaçın – Oyuncular filmin ikonik dinozorlarını zekalarıyla alt edecek, kaçacak ve onlarla etkileşime girecek. Dünya üzerinde gelmiş geçmiş en ölümcül yaratıklardan bazılarına daha uzun süre dayanmalarını sağlayacak bir yolculukta, yoğun ve unutulmaz karşılaşmalarla yüzleşmek için dikkat dağıtma ve gizlilik yoluyla yaratıcılıklarını kullanacaklar.
  • Adada Hayatta Kal – Oyuncular parkı keşfetmeye ve tehlikelerle yüzleşmeye zorlanacak. Nublar Adası’nda gizlenen birçok tehdide karşı koymak için akıllı çözümler bulmak amacıyla ellerindeki tüm kaynakları kullanacaklar.

Jurassic Park Survival’ın çıkış penceresi henüz sağlanmadı ancak PS5, Xbox Series X|S ve PC’de çıkması planlanıyor.

Daha fazla MP1. Okuma:oyun-6