Resident Evil 4’ün Yeniden Yapımı ve Street Fighter 6, birçok ölçüme göre yılın en iyi oyunları arasında yer alarak Capcom’un hala zirvede olduğunu kanıtlıyor. SF6’nın en iyi dövüş oyunu ödülünü aldığı ve RE4 Remake’in büyük ödüle aday olduğu The Game Awards’ı kutlayan yeni Steam indiriminde, her iki oyuna da muhteşem indirimler veriliyor, bu da onları ucuza almanın tam zamanı. Ayrıca, yeni duyurulan sürümünden önce çeşitli Monster Hunter oyunları da dahil olmak üzere keşfedilecek çok daha fazla fırsat var.

Resident Evil 4 Remake, Capcom’un bugüne kadarki en iyi yeniden yapımı için ciddi bir rakip; bu, eski oyunlarını yeniden gözden geçirmeyi seven ve her bakımdan onları modernleştirmede oldukça iyi olan bir şirket için oldukça büyük bir başarı. Orijinal oyunun tüm temel özelliklerini bünyesinde barındıran ve aynı zamanda taze, yeni bir deneyim hissi veren muhteşem bir aksiyon-macera oyunu olan RE4 Remake, bu yıl piyasaya sürülen en iyi PC oyunları arasında değerli bir rakip.

Henüz kendiniz kontrol etmediyseniz, şimdi bunu büyük bir indirimle yapabilirsiniz. Resident Evil 4 Remake, 21 Aralık Perşembe gününe kadar Steam’de %50 indirimli, dolayısıyla kopyanız için yalnızca 29,99 $ / 24,99 £ ödemeyi bekleyin. Seride çok daha fazla fırsat var; sekizinci ana hat girişi olan Resident Evil Village %60 indirimli ve selefi Resident Evil Biohazard %74 gibi muazzam bir indirime sahip.

Bu arada, Street Fighter 6 incelememiz onu “uzun zamandır her beceri seviyesinden oyuncunun memnuniyetle karşılandığı ilk Street Fighter oyunu” olarak adlandırıyor. Bir süredir oynadığım en iyi dövüş oyunlarından biri olan SF6, genellikle içine girmenin korkutucu gelebileceği bir seriyi ele alıyor ve yeni gelenlere uzun süredir tecrübeli oyuncuları oyuna sokmadan bir yol sağlayan yeni modern kontrol ayarıyla ulaşılabilirliğinde tamamen devrim yaratıyor. Dezavantajlı.

Güçlü ve gülünç Dünya Turu moduyla, oyunun çok oyunculu kısmına girmeden bile keyif alabileceğiniz pek çok şey var. Street Fighter 6, 21 Aralık Perşembe gününe kadar Steam’de %34 indirimli, bu da kopyanız için yalnızca 39,59 $ / 32,99 £ ödeyeceğiniz anlamına geliyor. Ayrıca Street Fighter 5 Champion Edition’da %50 indirim, klasiklerle dolu Street Fighter 30th Anniversary Koleksiyonunda %67 indirim ve tüm zamanların kişisel favorim ve en iyi 2D oyunlarından biri olan Ultra Street Fighter 4’te %87 inanılmaz indirim var. şimdiye kadarki savaşçılar.

YouTube Küçük Resmi

Monster Hunter Wilds’ın duyurusu Capcom’un uzun süredir devam eden RPG oyunları serisi hakkında merak uyandırdıysa, format olarak beni tamamen satan ve hızla büyüyerek tüm oyunlar arasında en sevdiğim oyunlardan biri haline gelen Monster Hunter World’de %67 indirim var. zaman. Aynı indirimi Iceborne genişletmesini içeren Master Edition’da da alabilirsiniz; aynı zamanda harika bir Nintendo Switch girişi olan Monster Hunter Rise ve Sunbreak genişletmesinin limanı da %50 indirimlidir.

Daha da fazla fırsat var bulunmak Capcom Game Awards indiriminin tamamında, örneğin Onimusha’da %60 indirim, Ultimate Marvel vs Capcom 3’te %70 indirim ve Devil May Cry 5’te %60 indirim. Tatil tatili için yeni oyunlar alma havasındaysanız , burada çok iyi bir şekilde sıralanacaksınız.

Alternatif olarak, daha da fazla paradan tasarruf edin ve en iyi ücretsiz Steam oyunlarına göz atın; 2024’e girerken önümüzdeki en büyük ve en iyi oyunlardan bazılarını göz önünde bulundurursanız bu faydalı olabilir.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2