Anlıyoruz; hayattaki her şey senin için Minecraft. Oyun? Bir yaratıcılık başyapıtı. Senin evin? Düzgün düzenlenmiş tuğlalardan inşa edilmiştir. Komşunun bahçesindeki tüm kaktüsler mi? Polis bu tesislerin yok edilmesinin arkasında sizin olduğunuzu kanıtlayamaz. Mojang’a dair her şeyi takdir etmenizin bir sonraki mantıklı adımı, yeme alışkanlıklarınızı Minecraft’a aktarmaktır ve bunu resmi Minecraft yemek kitabıyla da yapabilirsiniz. Amazon’da 39,40 ABD dolarına (normalde 50 ABD doları) satılan bu, evdeki tüm Minecraft hayranları için harika bir hediye seçeneğidir ve hatta bazı bloklu ikramları hazırlarken giyebileceğiniz temalı bir önlükle birlikte gelir.

Bu Minecraft yemek kitabıyla toplayın, pişirin ve yiyin.

Bu kitapla Mooshroom Burgers, Suspicious Stew ve The Cake gibi yemeklerin tariflerini alacaksınız. Her tarif, çok çeşitli mutfak beceri düzeylerine hitap edecek şekilde tasarlanmıştır, adım adım talimatlarla birlikte gelir ve size yemeğin ne olduğunu gösterecek bir dizi fotoğraf içerir. meli işin bittiğindeki gibi görün.

Özel beslenme gereksinimleriniz varsa vejetaryen, vegan ve glutensiz tarifler arasından seçim yapabilirsiniz. Minecraft seansları sırasında kısa bir mola verdiğinizde hazırlayabileceğiniz hızlı atıştırmalıklar ve akşam yemeği partinizi etkilemek istediğinizde daha yozlaşmış seçenekler var.

Başka bir Minecraft hediye seçeneği için oyunun ikonik Creeper’ının bu mini buzdolabı kopyasına göz atabilirsiniz. Küçük, yeşildir ve soğuk sınırının içinde size bir Minecraft oturumunda kolayca güç sağlamaya yetecek kadar oyuncu yakıtı tutabilir. 55 dolara, bazı işlevsel sanat eserleri için fena bir anlaşma değil.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın almanız durumunda GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1