Bir Noel hediyesinin mutlak mükemmelliğe hak kazanması veya en azından mümkün olduğu kadar yaklaşması için muhtemelen birkaç temel ama temel koşulu karşılaması gerekir. Her şeyden önce, onu alacak kişinin tercihlerine ve tercihlerine göre uyarlanması gerekir.

Kriter listesinde ikinci ve belki de aynı derecede önemli olan fayda faktörüdür. Sonuçta, maliyeti ne kadar olursa olsun ve onu seçerken ne kadar düşünmüş olursanız olun, hiç kimse asla kullanmayacağı bir şeyi istemez. Bu bizi üçüncü ve son önemli husus olan ürün fiyatına getiriyor. Belli nedenlerden dolayı çok ucuz bir şey almak istemezsiniz, ancak muhtemelen özel birine sizin için ne kadar önemli olduğunu göstermek için böbreğinizi de satmak istemezsiniz.

Best Buy’ın, Noel için tam zamanında, kilitsiz 5G özellikli modelinde 349,99 $ indirimli fiyatla sattığı Galaxy A54’e girin. Bu, tartışmasız şu anda piyasadaki en iyi orta sınıf Samsung telefonu ve 128 GB dahili depolama alanı ve 6 GB RAM ile normalde 449,99 dolara mal oluyor.
Yeni yılda sizi sokakta bir kutudan mahrum bırakacak kadar pahalı ya da bu kötü çocuğa hediye etmeyi düşündüğünüz kişiyi kızdıracak kadar ucuz olmayan 6,4 inçlik telefon, ipeksi pürüzsüzlükte ve olağanüstü bir dokuya sahip. parlak 120Hz Süper AMOLED ekran, oldukça hızlı bir Exynos 1380 işlemci, makul 25W şarj kapasitesine sahip 5.000mAh kapasiteli bir pil ve belki de en önemlisi ve dikkat çekici, uzun vadeli yıldız yazılım desteği.
Tetiği çekmeden önce, kilidi açılmış Galaxy A54 5G’nin yakın zamanda sonuçlanan Kara Cuma ve Siber Pazartesi şenlikleri sırasında hem Best Buy hem de Amazon tarafından biraz daha düşük bir fiyata satıldığını belirtmeden geçemeyeceğiz. Ancak bu 125 dolarlık indirimin geri gelip gelmeyeceğini bilmenin bir yolu yok ve ezeli rakibiyle karşılaştırıldığında Best Buy, bu yazının yazıldığı sırada bu orta sınıf akıllı telefon için şu anda 50 dolar daha az ücret alıyor.telefon-1