2021’de T mobil iPhone 13 ile birlikte Forever Yükseltme programını tanıttı. Tüketiciler ücretsiz olarak iPhone 13 uygun bir plan kapsamında eski bir cihazı takas edip iki veya daha fazla yılda bir yeni iPhone’lardan tasarruf ettiklerinde. Bu anlaşma aşamalı olarak kaldırılıyor ve yerini yeni bir ayrıcalık alıyor.
T mobil Forever Yükseltme’ye kaydolan müşterilerin Yıllık Yükseltme’ye geçeceğini duyurdu. Bu program, müşterilerin her yıl yeni bir telefona geçmelerine olanak tanır ve yalnızca taksitli bir planla yeni bir telefon satın almalarını, bu planda en az altı ay kalmalarını ve cihaz maliyetinin yarısını ödemelerini gerektirir.
Yıllık Yükseltme müşterileri, Go5G Next planına katılan müşterilerle aynı fırsatlardan yararlanır; dolayısıyla iPhone’larla sınırlı değildirler ve Android telefonlar da dahil olmak üzere herhangi bir telefona güncelleme yapabilirler.

7 Aralık 2023’ten önce yükseltme yapanlar, sahip oldukları telefondaki mevcut promosyon teklifini koruyacak ve yeni avantajlar, yeni bir telefona yükseltme yaptıklarında devreye girecek. Müşterilerin herhangi bir işlem yapmasına gerek yoktur ve yeni avantajlar için fazladan ödeme yapmak zorunda kalmazlar. T mobil şu anda müşterilere bu değişikliği bildirmek için kısa mesaj gönderiyor.

Kısacası Forever Yükseltme ile karşılaştırıldığında herhangi bir telefona yükseltme yapabilirsiniz. T mobilSadece iPhone’lar değil, 24 ay yerine yalnızca altı ay sonra ve bu da cihazın maliyetinin yalnızca yüzde 50’sini veya 24 ödeme yerine 12 taksit ödedikten sonra.

T mobil Hatta yakın zamanda uygun olmayan bir plana geçen ve Forever Yükseltme’den ayrılma sürecinde olan kişilerin yeni avantajlardan yararlanmak için 30 gün içinde uygun bir plana geri dönmesine izin veriyor.telefon-1