Resmi Discord sunucusundaki oyuncular Önceki gün şu anda mutlu değiliz. Oyunun amaçlandığı gibi çalışmaması, sunucu çökmeleri ve daha birçok çılgınlığa rağmen, oyuncular The Day Before’un sonuçta bir MMO değil, bir çıkarma nişancı oyunu gibi göründüğünü fark ettiler. Bu, geliştirici Fntastic tarafından gösterilen önceki teaser’ların, oyunun Steam mağazası sayfasında ve resmi web sitesinde ima ettiği ve açıkça tanımladığı şeylere aykırıdır.

Bu açıklamanın ardından oyun Anlaşmazlık sunucusu öfkeyle, zombi oyununun durumuyla ilgili taklitlerle ve genel bir kaos duygusuyla patladı. Discord modları, oyuncuları sakinleştirmek için mesajlar arasında 30 dakikalık bir bekleme süresi başlattı ancak hiçbir şey onların hayal kırıklıklarını orada ve başka yerlerde ifade etmelerini engellemiyor.

Sunucudaki bir kullanıcı, “Bu oyunun çıkarma tabanlı bir nişancı değil, bir MMO olduğunu düşünerek çok heyecanlandım” dedi. “2023’te reklamı yapılan oyunu oynayamamam bile bir şaka, ayrıca geliştiricilerin bunun çıkarma tabanlı bir nişancı oyunu olduğunu BİLİYORLAR ve onu tamamen farklı bir oyun türü olarak tanıtıyorlar, hayal kırıklığının da ötesinde.”

bir Reddit konusu, bir oyuncu konuşuyor Oyunun Steam açıklamasında The Day Before’un bir “Açık Dünya MMO’su” olduğu belirtiliyor. Şöyle eklediler: “Aslında fragmanda da öyle yazıyor. Ki… hiç de öyle değil… bu oyun bir çöplük yangını ve ben de iyimser olanlardan biriydim.”

Oyun artık ‘Ezici Derecede Olumsuz’ Steam incelemelerinde yer alıyor. Fntastic şu ana kadar oyuncuların tepkisine resmi olarak yanıt vermedi, ancak geliştiriciden haber aldığımızda sizi The Day Before için sırada ne olacağı konusunda bilgilendireceğimizden emin olacağız.

The Day Before’dan kaçınıyorsanız ve paranızı yatıracak başka bir şey arıyorsanız, bunun yerine deneyebileceğiniz en iyi MMO oyunları ve hayatta kalma oyunlarının bir listesini hazırladık.

Ayrıca günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için bizi Google Haberler’de takip edebilir veya pazarlık yapmak için PCGN fırsat takip aracımızı kullanabilirsiniz.oyun-2