Önceki Gün çöktü mü? Oyun nihayet erken erişime çıktığı için The Day Before’a girmekte zorlanıyorsanız, bunun makul bir açıklaması olabilir. Önceki Gün sunucu durumu, hata kodları ve daha fazlası hakkında bilmeniz gereken her şeye sahibiz.

The Day Before’da oyuna girmek ve bu heyecanın neyle ilgili olduğunu görmek için bekleyen on binlerce oyuncu var ve bu da bazı sunucu stabilite sorunlarına neden olabilir. Artık The Day Before’un yayın tarihi nihayet geldiğine göre, bu sinir bozucu durumu nasıl düzelteceğiniz hakkında bilmeniz gereken her şey burada. Önceki Gün bağlantı hatası hızlıca.

Önceki Gün sunucu durumu

Önceki Gün sunucuları çalışıyor ancak aşırı yüklü. Oyuna erişmeye çalışan çok sayıda oyuncu nedeniyle sunucu istikrarı ve kapasite sorunları beklenmelidir.

Fntastic tweet attı: “Kuzey Amerika sunucularında aşırı yük. Sunucular çalışıyor. Çok çabuk doluyor.” Yani şu anda daha fazla sunucu kapasitesi eklemek için herhangi bir işlem yapmıyorlar gibi görünüyor. Ne yazık ki bu, beklememiz ve oyuna erişmeye çalışmamız gerektiği anlamına geliyor.

Sunucu stabilitesi veya kapasite sorunlarını düzeltmek için basit cevap beklemektir. Yepyeni bir IP’ye geçmek heyecan verici, özellikle de bu kadar heyecan uyandıran bir IP’ye, ancak The Day Before yayınlanma süresini geçtiyseniz ve hala sorunlarla karşılaşıyorsanız, hatayla güncelleyeceğimiz için bu sayfayı yer imlerine ekleyin. kodlar ve çözümleri, ayrıca Fntastic’in sunucu tarafı sorunları ve bunların nasıl düzeltileceği ile ilgili duyuruları.

Yeni açık dünya oyununa katılmayı beklerken neden zaman geçirmek için diğer hayatta kalma oyunlarına da göz atmıyorsunuz?oyun-2