Samsung’un orta sınıf dayanıklı tableti Galaxy Tab Active4 Pro’yu piyasaya sürmesinden bu yana bir yıldan fazla zaman geçti ve bu yıl bir devam filminin çıkması pek olası değil. Ancak Galaxy Tab Active5 Pro gerçek ve Samsung onu çok yakında tanıtacak.

Her ne kadar konu dayanıklı telefonlar ve tabletler olduğunda müşterilerin en son umursadığı şey görünüm olsa da, Samsung’un henüz duyurulmamış Galaxy Tab Active5 Pro’nun ilk canlı görüntüsü SafetyKorea ve KTL web sitelerinde görüldü (üzerinden). MySmartPrice).

Koruyucu bir plastikle kaplanmış kavisli bir ekranı gösteren resimde tabletin yalnızca ön tarafı gösteriliyor. Resimde ayrıca altta üç fiziksel düğme ve üst tarafta bir ön kamera da görülüyor.

SafetyKorea ve KTL’deki listelemeyle doğrulanan tek bilgi tabletin piliyle ilgili. Şaşırtıcı bir şekilde Galaxy Tab Active5 Pro, 15W şarj desteğine sahip oldukça küçük bir 4.900 mAh pil ile çalışacak.

Mevcut model olan Galaxy Tab Active4 Pro’nun çok daha büyük bir 7.600 mAh bataryaya sahip olduğu göz önüne alındığında bu oldukça hayal kırıklığı yaratıyor. Belki de devam filmi, o kadar da büyük olmayan pili telafi etmek için 10,1 inçten daha küçük bir ekrana sahip olacaktır.

Samsung’un önümüzdeki yıl Galaxy Tab Active5 Pro’yu duyurması bekleniyor ancak kesin bir zaman dilimi doğrulanmadı veya sızdırılmadı, bu nedenle muhtemelen duyuruya daha yakın zamanda bilgi sahibi olacağız.telefon-1