Arknights Endfield

The Game Awards’ta görücüye çıkacak olan, yeni kurulan yayıncı GRYPHLINE tarafından geliştirilen yeni 3D RPG Arknights: Endfield’ın duyuru fragmanı burada.

Arknights: Endfield Fragmanı

İlgilenenler için yayıncı gelecek yıl teknik bir teste ev sahipliği yapacak ve kayıtlar bugün başlayacak! Oyunun üzerinden kayıt olabilirsiniz. resmi internet sitesi. Teknik testin şu anda yalnızca PC’ler için olduğunu unutmayın. İşte teknoloji testinden biraz daha fazlası.

“Arknights: Endfield uluslararası teknik testi, Windows PC’ye özeldir ve Mandarin veya Japonca ses seçme seçeneğiyle birlikte varsayılan olarak İngilizce kullanıcı arayüzü ve seslendirme içerecektir. Uluslararası teknik test ziyaretine katılma fırsatına kaydolmak için endfield.gryphline.com, “Kaydol”a tıklayın ve 7 Aralık 16:30 PT / 8 Aralık 12:30 GMT’den 23 Aralık 19:59 PT / 24 Aralık 11:59 GMT’ye kadar anketi tamamlayın. . Teknik teste kabul edilen oyuncular, 11 Ocak 2024 saat 19.00 (PST) / 12 Ocak 2024 saat 03.00 (UTC) itibarıyla Son Yönetici olarak yolculuklarına başlayabilirler.”

Arknights: Endfield, PS5 ve PC’de yayınlanacak ve Android ve iPhone cihazlarını destekleyecek. Yayın tarihi veya hedef aralığı belirtilmedi.oyun-6