Criterion, 5.1.0 yaması olarak adlandırılan Need for Speed ​​Unbound 1.000.016 güncellemesini yayınladı. Bu güncelleme gerçekçi sürüş efektleri etiketi ekler ve ayrıca Tüm Sürüşlerim için sıralama ekler. Aşağıdan NFS Unbound 7 Aralık yama notlarına göz atın.

Need for Speed ​​Unbound Güncellemesi 1.000.016 Yama Notları | NFS Bağlantısız Güncelleme 5.1.0 Yama Notları | 7 Aralık NFS Bağlantısız Güncelleme Yama Notları:

Hey! Cilt 5 güncellemesinin bu yılki son güncellememiz olduğunu söylediğimizi biliyorum ve dürüst olmak gerekirse, bu tam güncellemeler açısından öyle. O zaman bu nedir diye soruyorsun? NFS Unbound topluluğundan çok istenen eklemelerden yalnızca birkaçı.

Şimdi biraz farklı bir şekilde çalışıyoruz, yeni özellikler ekleyerek ve mevcut özellikleri geliştirerek Unbound’u iyileştirmeye çalışıyoruz. İleriye dönük olarak sizlerle bazı şeyleri denemek ve ne düşündüğünüzü görmek istiyoruz.

Bize yardım etmek ister misin? O zaman lütfen bize geri bildirimde bulunun! Ne düşündüğünüzü, nelerin eklenmesini, daha fazlasını veya daha azını görmek istediğinizi bize bildirin. ve ne yaptığımızı size bildireceğiz. Yeni yılda bizden daha fazlasını duymayı bekleyebilirsiniz. Şimdilik aşağıdaki güncellemelere göz atın; sokaklarda görüşürüz!

– John Stanley, Kreatif Direktör

YAMA 5.1.0

Gerçekçi sürüş efektleri etiketi eklendi – “Orijinal”

‘Orijinal’ sürüş efekti, artık etiketler menüsüne eklenerek lastik dumanına daha özgün ve gerçekçi bir his kazandırıyor.

Pek çok kişinin bu özelliği istediğini biliyoruz, ancak dumanın bu versiyonunun gerçekçi kalarak diğer etiketler gibi çalışması mümkün değildir. Sonuçta bu, gerçekçi veya üslupsal olarak ne istediğinizi ifade etmenizle ilgilidir. Artık bu seçeneğe sahip olmanızın önemli olduğunu düşünüyoruz!

‘Orijinal’ dumanı donatmanın oyun deneyimini etkileyebileceğini lütfen unutmayın. Örneğin, diğer etiketlerde olduğu gibi mükemmel başlangıçlar veya imza artışı kazancı için araç hakkında görsel geri bildirim almayacaksınız.

Tüm Sürüşlerim için sıralama eklendi

Daha büyük araba koleksiyonları yapmak isteyenler için artık garajdaki Tüm Sürüşlerim ekranına sıralama düzenleri ekledik. Tüm araba koleksiyoncularını selamlıyoruz ve bu küçük iyileştirmenin koleksiyonlarınızı düzenlemenize yardımcı olacağını umuyoruz.

Diğer ekranlarda hangi araçlara sahip olduğunuzu netleştirmenin yolları hakkında daha fazla fikirlerimiz var ancak henüz tam olarak hazır değiliz ve size öncelikle araçlarınızı sıralama olanağı vermek istedik

Açık Oynatma Listeleri eklendi

Açık Çalma Listeleri artık Freedrive’a eklendi. Bunlar diğer oyunculardan gelmeyen çalma listeleridir. Diğer serbest sürüş etkinlikleri (bağlantılar, hızlandırılmış etkinlikler) arasındaki kesinti sırasında sunucu, oynatma listelerine davet gönderecektir.

Umudumuz hepinizin aksiyonun devam ettiğini ve çalma listelerinin daha da dolu hale geldiğini görmenizdir. Bu konuyla ilgili başka düşüncelerimiz de var ve yakında paylaşmayı umuyoruz.

Kaynak: EA.comoyun-6